Century I. - Cesta koření
Century I. - Cesta koření je prvá z troch pripravovaných hier, ktoré odhaľujú históriu obchodu s koreninami počas troch rôznych storočí a ktoré sa budú dať navzájom kombinovať! Objavte krásu Cesty koření a pestrofarebných trhov sprevádzané úžasným umeleckým dielom od medzinárodne známej výtvarníčky Fernandy Suárez.  V Century I. - Cesta koření sú hráči stanú majiteľmi karavány, ktorá preváža koreniny po známej hodvábnej ceste, aby získali úspech a slávu. V každom ťahu hráči vykonajú jednu zo štyroch akcií.  Založenie obchodnej cesty (potiahnutie karty obchodu) Obchodovanie alebo zber korenín (zahranie karty z ruky) Splnenie požiadavky (na karte s víťaznými bodmi) Oddych (vrátenie všetkých zahraných kariet späť na ruku) Hra končí v okamihu, keď niektorý z hráčov splní piatu kartu s víťaznými bodmi. Víťazom sa stáva hráč s najvyšším počtom bodov. Hra má veľmi jednoduché pravidlá, no poskytuje veľmi veľké strategické možnosti a zároveň je veľmi svižná.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
37,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Century I. - Cesta koření je prvá z troch pripravovaných hier, ktoré odhaľujú históriu obchodu s koreninami počas troch rôznych storočí a ktoré sa budú dať navzájom kombinovať! Objavte krásu Cesty koření a pestrofarebných trhov sprevádzané úžasným umeleckým dielom od medzinárodne známej výtvarníčky Fernandy Suárez. 

Century I. - Cesta koření sú hráči stanú majiteľmi karavány, ktorá preváža koreniny po známej hodvábnej ceste, aby získali úspech a slávu. V každom ťahu hráči vykonajú jednu zo štyroch akcií. 

 • Založenie obchodnej cesty (potiahnutie karty obchodu)
 • Obchodovanie alebo zber korenín (zahranie karty z ruky)
 • Splnenie požiadavky (na karte s víťaznými bodmi)
 • Oddych (vrátenie všetkých zahraných kariet späť na ruku)

Hra končí v okamihu, keď niektorý z hráčov splní piatu kartu s víťaznými bodmi. Víťazom sa stáva hráč s najvyšším počtom bodov.

Hra má veľmi jednoduché pravidlá, no poskytuje veľmi veľké strategické možnosti a zároveň je veľmi svižná.

 

Obsah hry:
 • 5 kariet karaván
 • 10 začiatočných kariet
 • 36 kariet víťazných bodov
 • 43 kariet obchodu
 • 105 drevených kociek
 • 4 misky na koreniny
 • 20 kovových mincí
 • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Emerson Matsuuchi
Rok vydania:
2017
Užitočné odkazy:
Hodnotenie hry
Martin
7.11.2023
Priatelka tuto hru miluje a casto v nej vyhrava :) Aj ostatnych ludi bavila. Prijemna nenasilna kartova hra, deckbuilding, velmi pekne kresby, a potesia kovove mince. Pravidla su jednoduche takze sa do toho rychlo dostanete. Hra v trojici zaberie tak pol hodinku, s viac hracmi sme zatial nehrali. Takisto som zatial nehral hru v kombinacii s ostatnymi dvoma doplnkami, takze neviem posudit.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje