Century III. - Nový svět
Uplynulo 300 rokov! Trilógia "storočí" sa uzatvára s Century III. - Nový svět! Posledná v sérii troch vzrušujúcich "návykových" samostatných hier, ktoré sa dajú kombinovať. Každá z nich sa odohráva v inom storočí, v rozmedzí 15. až 17. storočia. Zobrazuje obchodný systém a cesty tohoto obdobia. Svižné hry s jednoduchými pravidlami zaujmú aj hráčov, ktorí si obľúbili stratégie. Hrajte jednotlivé hry (Century I. cesta Koření , Century II. Zázraky Východu, Century III. - Nový svět), alebo ich všetky spojte v jedno epické dobrodružstvo naprieč storočiami. Ovládnite nový svet v úlohe úspešného obchodníka 16. storočia. Pokiaľ chcete prežiť v neprebádanej divočine, musíte loviť, využiť nové suroviny, objavovať nepreskúmané a obchodovať s domorodcami. Skúsení hráči ocenia typické mechanizmy trilógie a privítajú nové možnosti umiestňovania osadníkov.
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
36,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Uplynulo 300 rokov! Trilógia "storočí" sa uzatvára s Century III. - Nový svět!

Posledná v sérii troch vzrušujúcich "návykových" samostatných hier, ktoré sa dajú kombinovať. Každá z nich sa odohráva v inom storočí, v rozmedzí 15. až 17. storočia. Zobrazuje obchodný systém a cesty tohoto obdobia. Svižné hry s jednoduchými pravidlami zaujmú aj hráčov, ktorí si obľúbili stratégie. Hrajte jednotlivé hry (Century I. cesta KořeníCentury II. Zázraky Východu, Century III. - Nový svět), alebo ich všetky spojte v jedno epické dobrodružstvo naprieč storočiami.

Ovládnite nový svet v úlohe úspešného obchodníka 16. storočia. Pokiaľ chcete prežiť v neprebádanej divočine, musíte loviť, využiť nové suroviny, objavovať nepreskúmané a obchodovať s domorodcami. Skúsení hráči ocenia typické mechanizmy trilógie a privítajú nové možnosti umiestňovania osadníkov.

Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje