Archa Nova
V strategickej hre Archa Nova budete budovať svoju vlastnú modernú zoologickú záhradu, ktorá má prispieť k záchrane ohrozených zvierat a napomôcť k ich opätovnému vypusteniu do voľnej prírody. Budete stavať výbehy, ubytovávať zvieratá, získavať sponzorov a podporovať projekty ochrany prírody po celom svete. Pri dosahovaní tohto cieľa Vám pomôžu špecialisti a jedinečné budovy. Každý hráč má k dispozícii sadu piatich akčných kariet na ovládanie svojej hry a sila akcie je určená jej aktuálnym umiestnením.Srdcom hry Archa Nova je 255 kariet so zvieratami, špecialistami, špeciálnymi ohradami a projektmi ochrany, z ktorých každá má špeciálnu schopnosť. Použite ich na zvýšenie príťažlivosti a vedeckej reputácie svojej zoo a zbierajte body ochrany! Hra poteší skúsenejších hráčov a tiež ponúka výborný sólo mód.    
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
64,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V strategickej hre Archa Nova budete budovať svoju vlastnú modernú zoologickú záhradu, ktorá má prispieť k záchrane ohrozených zvierat a napomôcť k ich opätovnému vypusteniu do voľnej prírody.

Budete stavať výbehy, ubytovávať zvieratá, získavať sponzorov a podporovať projekty ochrany prírody po celom svete. Pri dosahovaní tohto cieľa Vám pomôžu špecialisti a jedinečné budovy. Každý hráč má k dispozícii sadu piatich akčných kariet na ovládanie svojej hry a sila akcie je určená jej aktuálnym umiestnením.
Srdcom hry Archa Nova je 255 kariet so zvieratami, špecialistami, špeciálnymi ohradami a projektmi ochrany, z ktorých každá má špeciálnu schopnosť. Použite ich na zvýšenie príťažlivosti a vedeckej reputácie svojej zoo a zbierajte body ochrany!

Hra poteší skúsenejších hráčov a tiež ponúka výborný sólo mód.

 

 

Obsah hry:

herný plán
doska asociácií
8 obojstranných listov hráčov
255 hracích kariet
129 drevených ukazovateľov
viac ako 250 kartónových doštičiek a žetónov

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Mathias Wigge
Rok vydania:
2022
Užitočné odkazy:
Herné rozšírenia
Archa Nova: Vodní světy (rozšírenie)
skladom, odosielame čo najskôr
29,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje