Savana
V srdci starovekej Afriky ležia pozostatky Kitarskej ríše. Kto ju vzkriesi z popola? Ako vodca malého kráľovstva budete rozširovať svoje územie, objavovať prastaré tajomstvá a viesť svoj ľud k blahobytu. Pokiaľ sa vám to podarí, stanete sa novým vládcom znovuzrodenej Kitary. V hre Savana sa ocitnete v srdci fantazijného sveta, kde budete na ruinách Kitarskej ríše bojovať o drahocenné územia a vplyv. V pozícii náčelníka malého kráľovstva vysielate vašich šampiónov na obrovských zvieratách do boja, najímate nových prívržencov či s pomocou šamanov skúmate starobylé rozvaliny!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
27,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V srdci starovekej Afriky ležia pozostatky Kitarskej ríše. Kto ju vzkriesi z popola? Ako vodca malého kráľovstva budete rozširovať svoje územie, objavovať prastaré tajomstvá a viesť svoj ľud k blahobytu. Pokiaľ sa vám to podarí, stanete sa novým vládcom znovuzrodenej Kitary.

V hre Savana sa ocitnete v srdci fantazijného sveta, kde budete na ruinách Kitarskej ríše bojovať o drahocenné územia a vplyv.

V pozícii náčelníka malého kráľovstva vysielate vašich šampiónov na obrovských zvieratách do boja, najímate nových prívržencov či s pomocou šamanov skúmate starobylé rozvaliny!

Obsah hry:

2 herné plány, 80 drevených komponentov, 1 žetón náčelníka, 4 listy kráľovstva, 2 balíčky kariet kráľovstva, 39 žetónov vojny, 1 látkové vrecúško

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
40 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Eric B. Vogel
Rok vydania:
2021
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
12,27 €
5,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
14+
60-120’
2-5
cz
skladom, odosielame čo najskôr
55,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje