Savannah Park
V peknej rodinnej hre Savannah Park na Vás čaká zábavná výzva! Podarí sa vám postarať o park plný najexotickejších druhov zvierat z celého sveta? V parku Savannah máte ako hráči svoj vlastný park a čaká Vás kopa práce,  zhromaždiť zvieratá do stád podľa príslušného druhu, priviesť ich k zdroju vody a chrániť ich pred nebezpečenstvom požiarov! Samozrejme, nebude to také jednoduché. Každé zviera sa totiž môže pohnúť iba raz a navyše, len s povolením Vašich súperov! Savannah Park zároveň ponúka funkčný sólo mód, odlišnú verziu nastavenia, ktoré Vám umožní rozmiestniť kríky a stromy tam, kde chcete, a taktiež bodovanú verziu, ktorá Vás odmení, ak sa Vám podarí odplašiť leva z cesty Vašich zvierat. Aj vďaka rôznym módom, ide o hru s veľkou možnosťou opätovných hraní.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20-40 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V peknej rodinnej hre Savannah Park na Vás čaká zábavná výzva! Podarí sa vám postarať o park plný najexotickejších druhov zvierat z celého sveta?

V parku Savannah máte ako hráči svoj vlastný park a čaká Vás kopa práce,  zhromaždiť zvieratá do stád podľa príslušného druhu, priviesť ich k zdroju vody a chrániť ich pred nebezpečenstvom požiarov! Samozrejme, nebude to také jednoduché. Každé zviera sa totiž môže pohnúť iba raz a navyše, len s povolením Vašich súperov!

Savannah Park zároveň ponúka funkčný sólo mód, odlišnú verziu nastavenia, ktoré Vám umožní rozmiestniť kríky a stromy tam, kde chcete, a taktiež bodovanú verziu, ktorá Vás odmení, ak sa Vám podarí odplašiť leva z cesty Vašich zvierat. Aj vďaka rôznym módom, ide o hru s veľkou možnosťou opätovných hraní.

Obsah hry:

4 skladacie krabice
4 tabule parkov
168 značiek
1 výsledková tabuľka
4 surikaty
4 strážcovia
4 levy
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
20-40 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Michael Kiesling, Wolfgang Kramer
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje