Caldera Park
V peknej rodinnej hre Caldera Park pre 1-4 hráčov navštívite veľkolepé, prírodné scenérie Severnej Ameriky. Rozľahlé lesy, hory, majestátne gejzíry a prérie poskytujú vzácne prírodné prostredie pre divoké zvieratá. Vašou úlohou je vďaka jemnej stratégii čo najideálnejšie zoskupiť zvieratá rovnakého druhu do čo najväčších skupín. Nezabúdajte pri tom na prírodné podmienky a terén. Za prístup k napájadlu získate napríklad bodov viac a zlé počasie môže prekaziť vaše plány! Na začiatku máte pri každom rozhodovaní k dispozícii rozľahlé kraje. S pribúdajúcim časom je však vaše rozhodovanie čoraz náročnejšie a vzrušujúcejšie, pretože dostupných priestorov je čoraz menej a menej!  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-40 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
34,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V peknej rodinnej hre Caldera Park pre 1-4 hráčov navštívite veľkolepé, prírodné scenérie Severnej Ameriky. Rozľahlé lesy, hory, majestátne gejzíry a prérie poskytujú vzácne prírodné prostredie pre divoké zvieratá.

Vašou úlohou je vďaka jemnej stratégii čo najideálnejšie zoskupiť zvieratá rovnakého druhu do čo najväčších skupín. Nezabúdajte pri tom na prírodné podmienky a terén. Za prístup k napájadlu získate napríklad bodov viac a zlé počasie môže prekaziť vaše plány!

Na začiatku máte pri každom rozhodovaní k dispozícii rozľahlé kraje. S pribúdajúcim časom je však vaše rozhodovanie čoraz náročnejšie a vzrušujúcejšie, pretože dostupných priestorov je čoraz menej a menej!

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30-40 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Michael Kiesling, Wolfgang Kramer
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje