Divoká Amazonie
Divoká Amazonie je hráčskejšou strategickou hrou pre 1-4 hráčov, v ktorej objavujete vzácne druhy obyvateľov divokej džungle a budujete svoju prekvitajúcu oázu života. Vašou úlohou je ideálne prepojiť niekoľko sfér prosperujúceho prírodného prostredia. Kvalitná pôda podporí rast stromov a kvetov, tie vytvoria množstvo úkrytov a potravy pre rozmanité živočíšne druhy. V prírode je všetko prepojené. Každý z organizmov potrebuje tú správnu kombináciu premenných a prostredia. Podarí sa vám vyťažiť z podmienok pomocou stratégie maximum, a vytvoriť ekologicky najvzácnejší prírodný drahokam? Vďaka obrovskému množstvu rôznych kombinácií kariet a strategických volieb ponúka hra vysokú variabilitu a znovuhrateľnosť a rovnako obsahuje funkčný sólo mód.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-150 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:

K hre Divoká Amazonie u nás dostanete ako darček minirozšírenie.

69,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Divoká Amazonie je hráčskejšou strategickou hrou pre 1-4 hráčov, v ktorej objavujete vzácne druhy obyvateľov divokej džungle a budujete svoju prekvitajúcu oázu života.

Vašou úlohou je ideálne prepojiť niekoľko sfér prosperujúceho prírodného prostredia. Kvalitná pôda podporí rast stromov a kvetov, tie vytvoria množstvo úkrytov a potravy pre rozmanité živočíšne druhy. V prírode je všetko prepojené. Každý z organizmov potrebuje tú správnu kombináciu premenných a prostredia. Podarí sa vám vyťažiť z podmienok pomocou stratégie maximum, a vytvoriť ekologicky najvzácnejší prírodný drahokam?

Vďaka obrovskému množstvu rôznych kombinácií kariet a strategických volieb ponúka hra vysokú variabilitu a znovuhrateľnosť a rovnako obsahuje funkčný sólo mód.

Obsah hry:

74 drevených meeplov (''panáčikov'') zvierat, 16 žetónov hráčov, 4 vrecúška surovín, 4 sady základných kariet zvierat (po 16 kariet), 8 jedinečných kariet zvierat, 90 kariet prírody, 1 vodopád života (3D komponent), 2x ''trezor'' žetónov (3D komponent), 4 odhadzovacie člny (3D komponent), 4 počiatočné dieliky terénu, 36 dielikov terénu, 21 špeciálnych dielikov terénu, 42 3D stromov, 42 žetónov vodných kvetov, 16 žetónov semien, 5 žetónov kompletizácie, 180 žetónov zdrojov, 8 žetónov ''automa'', 1 ''automa'' karta, 4 hráčske pomôcky, 1 zaznamenávač bodov, 1 žetón Bonus konca hry

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-150 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jamie Bloom
Rok vydania:
2023
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
4,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje