Archa Nova: Vodní světy (rozšírenie)
Archa Nova: Vodní světy je vydarené rozšírenie pre strategickú dobrotu Archa Nova, ktoré  základnú hru obohacuje nielen o vodné zvieratá, ale prináša aj úplne nové mechaniky. Budete budovať akváriá na ubytovanie nových druhov a spoznáte nové "koralové" efekty.  Zhruba polovica morských živočíchov v hre obýva koralové útesy a vždy, keď do svojej zoo pridáte takýto organizmus, spustíte schopnosti všetkých obyvateľov útesov vo vašej zoo. Aby ste sa vyrovnali s "rozriedením" balíčka, ktoré je prirodzene spôsobené pridávaním ďalších kariet, všetky morské karty obsahujú ikonu vlny. Tento symbol urýchľuje obmenu kariet v ponuke. Okrem toho tu nájdete nové karty a zmeny niektorých kariet projektov.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-150 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Cenu ešte nepoznáme
Očakávame
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Archa Nova: Vodní světy je vydarené rozšírenie pre strategickú dobrotu Archa Nova, ktoré  základnú hru obohacuje nielen o vodné zvieratá, ale prináša aj úplne nové mechaniky.

Budete budovať akváriá na ubytovanie nových druhov a spoznáte nové "koralové" efekty.  Zhruba polovica morských živočíchov v hre obýva koralové útesy a vždy, keď do svojej zoo pridáte takýto organizmus, spustíte schopnosti všetkých obyvateľov útesov vo vašej zoo. Aby ste sa vyrovnali s "rozriedením" balíčka, ktoré je prirodzene spôsobené pridávaním ďalších kariet, všetky morské karty obsahujú ikonu vlny. Tento symbol urýchľuje obmenu kariet v ponuke. Okrem toho tu nájdete nové karty a zmeny niektorých kariet projektov.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
90-150 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Mathias Wigge
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje