Flow: Untamed Rivers
Flow je ľahko strategická prístupná hra, vhodná pre 2-5 hráčov. Postupným budovaním riečneho systému sa snažíte pre svoje ohrozené zviera vybudovať čo najlepší biotop. Je len na vás, či sa vám podarí ochrániť váš živočíšny druh. K dispozícii máte iba niekoľko "brlohov", mali by ste ich teda umiestniť strategicky tak, aby ste ich využili čo najlepšie! Postupným prikladaním šesťuholníkových dielikov na herný plán sa snažíte vytvoriť čo najlepšiu sieť riečnych ramien. Do nich v správnej chvíli umiestnite brlohy vášho zvieraťa, aby ste získali čo najväčšie teritórium. Dajte si však pozor, aby ste umiestnili všetky brlohy. Okrem toho si viete rezervovať jeden dielik dažďového pralesa, ktorý keď využijete v správnom momente, môžete rozhodnúť o víťazstve.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Flow je ľahko strategická prístupná hra, vhodná pre 2-5 hráčov. Postupným budovaním riečneho systému sa snažíte pre svoje ohrozené zviera vybudovať čo najlepší biotop. Je len na vás, či sa vám podarí ochrániť váš živočíšny druh. K dispozícii máte iba niekoľko "brlohov", mali by ste ich teda umiestniť strategicky tak, aby ste ich využili čo najlepšie!

Postupným prikladaním šesťuholníkových dielikov na herný plán sa snažíte vytvoriť čo najlepšiu sieť riečnych ramien. Do nich v správnej chvíli umiestnite brlohy vášho zvieraťa, aby ste získali čo najväčšie teritórium. Dajte si však pozor, aby ste umiestnili všetky brlohy. Okrem toho si viete rezervovať jeden dielik dažďového pralesa, ktorý keď využijete v správnom momente, môžete rozhodnúť o víťazstve.

Obsah hry:

herná doska
40 dielikov rieky
15 dielikov brlohov
9 dielikov bodov
5 dielikov druhov zvierat
5 dielikov rezervácií
15 žetónov brlohov
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ondrej "Nero" Sova
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje