Tsuro: Phoenix Rising
Tsuro: Phoenix Rising je nové vydanie hry Tsuro, ktoré využíva klasické mechanizmy hry ako prikladanie dielikov, pohyb figúrok a cieľ zostať v hre čo najdlhšie. Hru vynovuje nový hrací plán, ktorý obsahuje obojstranné dieliky, ktoré je možné v priebehu hry obracať a otáčať ľubovoľným smerom, čím sa vytvoria nové možnosti pre stratégiu. Tsuro: Phoenix Rising obsahuje krásne spracované figúrky v tvare fénixa, veľmi pekné žetóny lampášov a jedinečný prvok hry, žetóny života, ktoré vám raz za hru umožnia znovuzrodenie fénixa z vlastného popola.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20-60 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
56,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Tsuro: Phoenix Rising je nové vydanie hry Tsuro, ktoré využíva klasické mechanizmy hry ako prikladanie dielikov, pohyb figúrok a cieľ zostať v hre čo najdlhšie. Hru vynovuje nový hrací plán, ktorý obsahuje obojstranné dieliky, ktoré je možné v priebehu hry obracať a otáčať ľubovoľným smerom, čím sa vytvoria nové možnosti pre stratégiu.

Tsuro: Phoenix Rising obsahuje krásne spracované figúrky v tvare fénixa, veľmi pekné žetóny lampášov a jedinečný prvok hry, žetóny života, ktoré vám raz za hru umožnia znovuzrodenie fénixa z vlastného popola.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
20-60 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Tom McMurchie
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje