Northgard: Země nepoznané - Náčelníci
Northgard: Země nepoznané - Náčelníci je rozšírenie hry Northgard: Země nepoznané, zasadenej do vikingských dôb, vychádzajúcej zo sveta videohry Northgard. V hre budete ovládať vikingský klan, ktorý sa snaží dosiahnuť víťazstvo obsadzovaním a udržaním si území neobývaného kontinentu na severe. Toto rozšírenie poskytne vášmu klanu špeciálnu moc a jedinečné klanové karty na vytváranie a vylepšovanie vášho balíčka a tiež figúrku obrneného medveďa Kaiji, nahrádzajúcu žetón zo základnej hry! Každý zo 7 klanov prináša asymetrické herné schopnosti a možnosti, čo do hry prináša veľkú variabilitu a rôzne hráčske prístupy. Ktorý z klanov získa na ďalekom severe najväčší vplyv?
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
24,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Northgard: Země nepoznané - Náčelníci je rozšírenie hry Northgard: Země nepoznané, zasadenej do vikingských dôb, vychádzajúcej zo sveta videohry Northgard. V hre budete ovládať vikingský klan, ktorý sa snaží dosiahnuť víťazstvo obsadzovaním a udržaním si území neobývaného kontinentu na severe.

Toto rozšírenie poskytne vášmu klanu špeciálnu moc a jedinečné klanové karty na vytváranie a vylepšovanie vášho balíčka a tiež figúrku obrneného medveďa Kaiji, nahrádzajúcu žetón zo základnej hry! Každý zo 7 klanov prináša asymetrické herné schopnosti a možnosti, čo do hry prináša veľkú variabilitu a rôzne hráčske prístupy. Ktorý z klanov získa na ďalekom severe najväčší vplyv?

Obsah hry:

5 modulárnych hracích dosiek v piatich farbách hráčov, 7 hracích dosiek klanov, 7 kariet vylepšenia náčelníka (1 pre každý klan), 7 figúrok náčelníkov, 1 figúrka obrneného medveďa Kaija, 10 farebných prstencov, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Adrian Dinu
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje