Cestovatelé Jižního Tigridu
Cestovatelé Jižního Tigridu, sú hráčskou hrou pre 1 - 4 hráčov, umne kombinujúcou dobrodružnú atmosféru a rôzne herné mechaniky. Vrátite sa do vrcholnej éry Abbásovského kalífátu. Bagdad je stále prekvitajúcim centrom vedy, kultúry a poznania. V túžbe po vedomostiach a objavoch sa ako odvážny cestovatelia, kartografovia a astronómovia vydávate na náročnú púť drsnou krajinou. Na cestách za zmapovaním tunajšej zeme, vôd a nočnej oblohy nesmiete zanedbať starostlivosť o svoju karavánu, pomocníkov a výbavu. Každý objav musíte starostlivo zaznamenať do expedičného denníka, aby ste sa do veľkolepého Domu vedomostí nevrátili s prázdnymi rukami. Naklonte na svoju stranu cechy vedy, obchodu a objaviteľov a nenechajte sa predbehnúť výpravou súpera! Koniec hry totiž nastane v momente, keď jeden z vás dôjde na koniec stupnice expedičných zápiskov. Ide o naozaj zajímavý mix ukladania dielikov, draftu, modulárneho herného plánu, trhu, vytvárania sád, ovládnutia plánu a práce s kockami a ich využívaním! Budete úspešný a získate nesmierne vedomosti a objavy, či pre vás zostane víťazstvo nedosiahnuteľnou fatamorgánou a púštny piesok naveky zaveje vaše kosti?
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý

K hre Cestovatelé Jižního Tigridu u nás dostanete ako darček 9 promo kariet.

47,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Cestovatelé Jižního Tigridu, sú hráčskou hrou pre 1 - 4 hráčov, umne kombinujúcou dobrodružnú atmosféru a rôzne herné mechaniky.

Vrátite sa do vrcholnej éry Abbásovského kalífátu. Bagdad je stále prekvitajúcim centrom vedy, kultúry a poznania. V túžbe po vedomostiach a objavoch sa ako odvážny cestovatelia, kartografovia a astronómovia vydávate na náročnú púť drsnou krajinou. Na cestách za zmapovaním tunajšej zeme, vôd a nočnej oblohy nesmiete zanedbať starostlivosť o svoju karavánu, pomocníkov a výbavu. Každý objav musíte starostlivo zaznamenať do expedičného denníka, aby ste sa do veľkolepého Domu vedomostí nevrátili s prázdnymi rukami. Naklonte na svoju stranu cechy vedy, obchodu a objaviteľov a nenechajte sa predbehnúť výpravou súpera! Koniec hry totiž nastane v momente, keď jeden z vás dôjde na koniec stupnice expedičných zápiskov.

Ide o naozaj zajímavý mix ukladania dielikov, draftu, modulárneho herného plánu, trhu, vytvárania sád, ovládnutia plánu a práce s kockami a ich využívaním!

Budete úspešný a získate nesmierne vedomosti a objavy, či pre vás zostane víťazstvo nedosiahnuteľnou fatamorgánou a púštny piesok naveky zaveje vaše kosti?

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
S J Macdonald, Shem Phillips
Rok vydania:
2022
Podobné hry
12+
60-90’
1-4
objednáme pre vás
45,99 €
objednáme pre vás
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje