Vzhůru do hor! (Whistle Mountain CZ)
Investujete bohatstvo vašej železničnej spoločnosti do nových technológií a vzlietnete k oblakom na vzducholodiach, teplovzdušných balónoch, či kolosálnych dreadnaughtoch. Vaši zamestnanci budú stavať uletené prístroje a lešenia, vylepšovať vaše schopnosti a zbierať suroviny. Avšak zatiaľ čo vaše konštrukcie mieria do výšky, sneh topiaci sa z vrcholkov pohoria zaplavuje dolinu a ohrozuje pracovníkov a produkciu, stupňujúc nepokoje na dynamicky sa meniacej hernej mape.  Žiadna dve hry nebudú prebiehať rovnako, nakoľko suroviny, ktoré zbierate, sú určované tým, čo hráči stavajú. Aby ste úspešne vystúpili Vzhůru do Hor, budete sa musieť rozhodovať medzi získavaním nových schopností, vylepšovaním vzducholodí a pracovníkov, či stavaním prístrojov a nástrojov čo najrýchlejšie. 
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Investujete bohatstvo vašej železničnej spoločnosti do nových technológií a vzlietnete k oblakom na vzducholodiach, teplovzdušných balónoch, či kolosálnych dreadnaughtoch. Vaši zamestnanci budú stavať uletené prístroje a lešenia, vylepšovať vaše schopnosti a zbierať suroviny. Avšak zatiaľ čo vaše konštrukcie mieria do výšky, sneh topiaci sa z vrcholkov pohoria zaplavuje dolinu a ohrozuje pracovníkov a produkciu, stupňujúc nepokoje na dynamicky sa meniacej hernej mape. 

Žiadna dve hry nebudú prebiehať rovnako, nakoľko suroviny, ktoré zbierate, sú určované tým, čo hráči stavajú. Aby ste úspešne vystúpili Vzhůru do Hor, budete sa musieť rozhodovať medzi získavaním nových schopností, vylepšovaním vzducholodí a pracovníkov, či stavaním prístrojov a nástrojov čo najrýchlejšie. 

Obsah hry:

1 herný plán
1 pravidlá hry
8 líšt vody
4 dosiek hráčov
24 vylepšení
22 ocenení
40 kariet
42 lešení
36 pracovníkov
54 strojov
4 drevené vzducholode
4 drevené teplovzdušné balóny
4 drevené kolosy oblohy
80 drevených surovín
17 počiatočných schopností
92 žetónov s víťaznými bodmi

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Scott Caputo, Luke Laurie
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje