Cryo
Misia bola neúspešná! Na palube medzihviezdnej kolonizačnej lode rástlo napätie. A potom niekto spáchal sabotáž a loď stroskotala na studenej, nepreskúmanej planéte na okraji známeho vesmíru. Škody sú veľké a trosky poskytnú len chatrnú ochranu pred brutálnym chladom. Vašou jedinou nádejou je nájsť úkryt vo vyhriatych podzemných jaskyniach skôr, než zapadne slnko. Vyšlite svoje drony pre materiál, vyrobte si vlastné vozidlá a zachráňte svoju posádku skôr, než vám v tom súperi zabránia! Dokážete prežiť, zachránite svoju posádku, alebo umrznete so západom slnka? Cryo je výborná strategická hra, ktorá kombinuje prvky worker-placementu, engine-buildingu a area-control. Budete v nej posielať svoje drony zbierať cenné suroviny, preskúmavať jaskyne, stavať vozidlá v snahe zachrániť svoju posádku nielen pred chladom ale aj sabotážnymi útokmi ostatných súperov.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
57,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Misia bola neúspešná! Na palube medzihviezdnej kolonizačnej lode rástlo napätie. A potom niekto spáchal sabotáž a loď stroskotala na studenej, nepreskúmanej planéte na okraji známeho vesmíru. Škody sú veľké a trosky poskytnú len chatrnú ochranu pred brutálnym chladom. Vašou jedinou nádejou je nájsť úkryt vo vyhriatych podzemných jaskyniach skôr, než zapadne slnko. Vyšlite svoje drony pre materiál, vyrobte si vlastné vozidlá a zachráňte svoju posádku skôr, než vám v tom súperi zabránia! Dokážete prežiť, zachránite svoju posádku, alebo umrznete so západom slnka?

Cryo je výborná strategická hra, ktorá kombinuje prvky worker-placementu, engine-buildingu a area-control. Budete v nej posielať svoje drony zbierať cenné suroviny, preskúmavať jaskyne, stavať vozidlá v snahe zachrániť svoju posádku nielen pred chladom ale aj sabotážnymi útokmi ostatných súperov.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Tom Jolly, Luke Laurie
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje