Hvězdní kapitáni
Hviezdy volajú...a dobrodružstvo čaká! Hvězdní kapitáni je dobrodružná vesmírna hra pre 2-4 hráčov, v ktorej sa hráči ocitnú v uniforme čerstvo povýšeného kapitána vesmírneho plavidla, pripraveného na svoju prvú veľkú vesmírnu výpravu do odľahlých kútov neustále sa meniacej galaxie! Z kapitánskeho kresla na mostíku budete veliť svojej novej posádke, preskúmavať vesmír a odhaľovať jeho tajomstvá! Posádku tvorenú rôznorodou zmesou kadetov, práporčíkov, androidov a dôstojníkov (každý s rôznymi špeciálnymi úlohami a schopnosťami), môžete trénovať a vylepšovať ziskom medailí pre čo najväčšiu súhru a efektivitu. Podobne môžete vylepšovať svoju loď a využiť všetky dostupné technologické pomôcky, aby ste sa v galaxii plnej vesmírnych pirátov, nevrlých starých androidov, starovekých artefaktov a medziplanetárnych dobrodružstiev stali živou legendou! Máte na to, aby ste obratne velili svojej posádke a stali sa najlepším kapitánom vo vesmíre? Uvidíme!
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
40-100 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
49,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hviezdy volajú...a dobrodružstvo čaká! Hvězdní kapitáni je dobrodružná vesmírna hra pre 2-4 hráčov, v ktorej sa hráči ocitnú v uniforme čerstvo povýšeného kapitána vesmírneho plavidla, pripraveného na svoju prvú veľkú vesmírnu výpravu do odľahlých kútov neustále sa meniacej galaxie!

Z kapitánskeho kresla na mostíku budete veliť svojej novej posádke, preskúmavať vesmír a odhaľovať jeho tajomstvá! Posádku tvorenú rôznorodou zmesou kadetov, práporčíkov, androidov a dôstojníkov (každý s rôznymi špeciálnymi úlohami a schopnosťami), môžete trénovať a vylepšovať ziskom medailí pre čo najväčšiu súhru a efektivitu. Podobne môžete vylepšovať svoju loď a využiť všetky dostupné technologické pomôcky, aby ste sa v galaxii plnej vesmírnych pirátov, nevrlých starých androidov, starovekých artefaktov a medziplanetárnych dobrodružstiev stali živou legendou!

Máte na to, aby ste obratne velili svojej posádke a stali sa najlepším kapitánom vo vesmíre? Uvidíme!

Obsah hry:

1 obojstranný herný plán, 1 plán ponuky technológií, 3 obojstranné stupnice frakcií, 4 plány lodí, 4 obojstranné plány pre vyskúmané technológie, 12 ukazovateľov (v 4 farbách), 4 kartónové figúrky lodí, 50 kariet misií, 2 karty staníc, 62 kariet technológií, 11 kariet udalostí, 7 sólových akčných kariet, 6 sólových kariet pasažierov, 3 sólové karty udalostí, 54 plastových figúrok poručíkov (v 3 farvách), 12 plastových figúrok kadetov, 8 plastových figúrok androidov, 20 plastových veliteľských krúžkov, 16 trojuholníkových dielikov, 32 žetónov poškodenia, 27 žetónov artefaktov, 30 žetónov pirátskych lodí, 18 žetónov medailí, 3 žetóny trofejí, 1 žetón začínajúceho hráča, 4 karty nápovede, bodovací zápisník, pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
40-100 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Peter B. Hoffgaard
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje