Eclipse:Second Dawn EN+CZ
Eclipse: Second Dawn for the Galaxy je nové vydanie skvelej 4x vesmírnej stratégie Oproti pôvodnej verzii z roku 2011 obsahuje vylepšenú krajšiu grafiku, plastové miniatúry lodí - pre každého hráča iné, plastové podložky pre hráčov, špeciálne kocky, plastové organizéry na komponenty a tiež vylepšené herné mechanizmy. Eclipse je strategická hra zo vzdialenej budúcnosti. Aby sa predišlo ďalším medzihviezdnym vojnám, bola založená Galaktická rada. Medzi siedmymi rasami však prebieha neustály boj o moc... a nadvládu v galaxii. Každá rasa je vďaka špeciálnym schopnostiam odlišná a špecifická. Hráči v hre objavujú nové galaxie a technológie, kolonizujú planéty a budujú vesmírne vojská na boj proti ostatným. Ujmite sa vlády nad jednou z rás a vrhnite sa dobiť celý vesmír. Stratégiou, taktikou, diplomaciou a pomocou trochy šťastia sa vám to môže podariť.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-200 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
152,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Eclipse: Second Dawn for the Galaxy je nové vydanie skvelej 4x vesmírnej stratégie Oproti pôvodnej verzii z roku 2011 obsahuje vylepšenú krajšiu grafiku, plastové miniatúry lodí - pre každého hráča iné, plastové podložky pre hráčov, špeciálne kocky, plastové organizéry na komponenty a tiež vylepšené herné mechanizmy.

Eclipse je strategická hra zo vzdialenej budúcnosti. Aby sa predišlo ďalším medzihviezdnym vojnám, bola založená Galaktická rada. Medzi siedmymi rasami však prebieha neustály boj o moc... a nadvládu v galaxii.

Každá rasa je vďaka špeciálnym schopnostiam odlišná a špecifická. Hráči v hre objavujú nové galaxie a technológie, kolonizujú planéty a budujú vesmírne vojská na boj proti ostatným.

Ujmite sa vlády nad jednou z rás a vrhnite sa dobiť celý vesmír. Stratégiou, taktikou, diplomaciou a pomocou trochy šťastia sa vám to môže podariť.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
60-200 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Touko Tahkokallio
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje