Sidereal Confluence: Remastered Edition
Remastrovaná verzia hry o vťahujúcom obchode vo federácii svetov, kde spolupráca je dôležitá, ale byť prvý o niečo viac. Unikátny dizajn hry, kombinuje jednoduché kolá s komplikovanými reťazovými obchodmi. Medzi zaujímavosti hry určite patrí: Asymetrické hranie - zahrajte si za jednu z 9 odlišných mimozemských rás, každá s jedinečným pozadím a spôsobom hrania. Súčasné kolá - nikto už znudene nebude čakať na svoje ďaľšie kolo, kým ostatní odohrajú tie svoje. Všetci hráči hrajú naraz. Pravidlovo jednoduché obchodovanie veľkej hĺbky - nápomoci je vždy prítomný ukazateľ orientačnej hodnoty surovín, či produktov. Informácie sú známe - všetky zdroje a technológie sú verejne známe. Obchodujte skoro s čímkoľvek - či už sú to suroviny, planéty, lode, technológie, budúca produkcia a iné. Obchody sú záväzné - aj tie dlhotrvajúce. Sľuby počas obchodu sa dodržiavajú. Spolupráca je kľúčom, aby ste vyhrali konkurenčný boj.   Nová verzia oproti pôvodnej obsahuje: redizajn obrázkov a rozmiestnenia na kartách dražobné počítadlá sprievodcu hrou vylepšené pravidlá pre jednoduchšie počiatočné rozostavenie a učenie obsahúce viac vizuálnych príkladov a jasné použitie kľúčových slov upravená vnútorná vložka krabice
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
120-180 min.
Počet hráčov:
4-9 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
62,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Remastrovaná verzia hry o vťahujúcom obchode vo federácii svetov, kde spolupráca je dôležitá, ale byť prvý o niečo viac.

Unikátny dizajn hry, kombinuje jednoduché kolá s komplikovanými reťazovými obchodmi.

Medzi zaujímavosti hry určite patrí:

 • Asymetrické hranie - zahrajte si za jednu z 9 odlišných mimozemských rás, každá s jedinečným pozadím a spôsobom hrania.
 • Súčasné kolá - nikto už znudene nebude čakať na svoje ďaľšie kolo, kým ostatní odohrajú tie svoje. Všetci hráči hrajú naraz.
 • Pravidlovo jednoduché obchodovanie veľkej hĺbky - nápomoci je vždy prítomný ukazateľ orientačnej hodnoty surovín, či produktov.
 • Informácie sú známe - všetky zdroje a technológie sú verejne známe.
 • Obchodujte skoro s čímkoľvek - či už sú to suroviny, planéty, lode, technológie, budúca produkcia a iné.
 • Obchody sú záväzné - aj tie dlhotrvajúce. Sľuby počas obchodu sa dodržiavajú. Spolupráca je kľúčom, aby ste vyhrali konkurenčný boj.

 

Nová verzia oproti pôvodnej obsahuje:

 • redizajn obrázkov a rozmiestnenia na kartách
 • dražobné počítadlá
 • sprievodcu hrou
 • vylepšené pravidlá pre jednoduchšie počiatočné rozostavenie a učenie obsahúce viac vizuálnych príkladov a jasné použitie kľúčových slov
 • upravená vnútorná vložka krabice
Obsah hry:

380+ redizajnovaných kariet
230+ tokenov and dielikov
200+ kociek surovín
21 doštičiek
1 pravidlá
1 sprievodca hrou
9 vizuálnych menoviek rás

Parametre:
Počet hráčov:
4-9 hráčov
Dĺžka hry:
120-180 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
TauCeti Deichmann
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje