Galaktické aliance
Galaktické aliance sú strategickou, 4X civilizačnou hrou pre 1-4 hráčov, v ktorej prevezmete kontrolu nad medzihviezdnou alianciou v snahe o podmanenenie celej galaxie! Je len na vás, akú cestu k tomuto cieľu zvolíte.  Vaša aliancia sa skladá z trojice frakcií, z ktorých každá má svoje jedinečné schopnosti. Ak ich ideálne skombinujete s hlavnou ideológiou vašej aliancie, bude náročné vás zastaviť, avšak cesta k ideálu nie je jednoduchá. Oddáte sa vedeckému pokroku, imperialistickému dobývaniu pomocou vojenskej sily, kvalitnej diplomacii, industriálnej revolúcií, či kultúrnemu rastu a porozumeniu? Preskúmajte nové planetárne systémy, zakladajte nové osídlenia a starajte sa o ich rozvoj. Obchodujte, produkujte nové zdroje, politicky ovládnite Galaktickú radu, skúmajte technológie, alebo investujte do zbrojenia a železnou päsťou zovrite hrdlo vašim nepriateľom. Je len na vás, akým spôsobom zložíte svoje frakcie a aké schopnosti využijete. Obrovská nie je len samotná galaxia, ale aj možnosti rôznych kombinácií a hra ponúka vysokú variabilitu s až 40 výnimočnými frakciami. Hra obsahuje aj funkčný sólo mód.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
23,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Galaktické aliance sú strategickou, 4X civilizačnou hrou pre 1-4 hráčov, v ktorej prevezmete kontrolu nad medzihviezdnou alianciou v snahe o podmanenenie celej galaxie! Je len na vás, akú cestu k tomuto cieľu zvolíte. 

Vaša aliancia sa skladá z trojice frakcií, z ktorých každá má svoje jedinečné schopnosti. Ak ich ideálne skombinujete s hlavnou ideológiou vašej aliancie, bude náročné vás zastaviť, avšak cesta k ideálu nie je jednoduchá. Oddáte sa vedeckému pokroku, imperialistickému dobývaniu pomocou vojenskej sily, kvalitnej diplomacii, industriálnej revolúcií, či kultúrnemu rastu a porozumeniu? Preskúmajte nové planetárne systémy, zakladajte nové osídlenia a starajte sa o ich rozvoj. Obchodujte, produkujte nové zdroje, politicky ovládnite Galaktickú radu, skúmajte technológie, alebo investujte do zbrojenia a železnou päsťou zovrite hrdlo vašim nepriateľom. Je len na vás, akým spôsobom zložíte svoje frakcie a aké schopnosti využijete.

Obrovská nie je len samotná galaxia, ale aj možnosti rôznych kombinácií a hra ponúka vysokú variabilitu s až 40 výnimočnými frakciami.

Hra obsahuje aj funkčný sólo mód.

Obsah hry:

8 kariet systémov
1 doska frakcií
1 doska prestíže
1 doska galaktickej rady a anomálie
4 dosky hráča
5 kariet obchodu
36 miniatúr krížnikov
64 kociek akcií
4 ukazovatele kreditov
4 ukazovatele produkcie
40 kariet frakcií
9 žetónov prieskumu
34 obojstranných žetónov zdrojov
1 žetón galaktickej flotily
5 žetónov planét
4 žetóny poradia priebehu hry
1 doska nápovedy
4 prehľadové karty
1 karta pre sólovú hru
1 pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jeffrey CCH
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje