Střet civilizací: Monumentální vydání
Očakávané opätovné vydanie hry Střet civilizací: Monumentální vydání je naplánované na začiatok septembra 2022. Legenda sa vracia.Střet civilizací: Monumentální vydání obsahuje modernizovanú a vylepšenú verziu epickej civilizačnej hry Clash of Cultures, jej rozšírenie Civilizations a promo balíček Aztec Pack. Preskúmajte územieUjmite sa vedenia starovekej civilizácie vo chvíli, kedy ju tvorí iba jediná osada niekde na konci sveta. Vyšlite osadníkov na prieskum okolitej krajiny, posúvajte hranice svojho územia a s využitím pechoty, jazdectva aj slonov rozšírte svoju slávu a moc na všetky kontinenty!Vybudujte impériumVďaka modulárnemu systému budovania miest môžete premeniť svoje malé osady v majestátne metropoly. V akadémiách prekvitá vzdelanosť, pevnosti chránia mestá pred nájazdníkmi, v chrámoch môžu ľudia vzývať svojich bohov a v najpôsobivejších mestách môžete vztýčiť aj divy sveta!Rozvíjajte technológiePrepíšte históriu podľa seba! Pretvorte svoje mestá na chránené studnice múdrosti alebo naverbujte armádu, ktorá rozdrví všetkých nepriateľov. Na doske svojho národa sledujte, ako vaši ľudia získavajú nové znalosti, techniky a schopnosti.Podľa mnohých recenzií je to najlepšia civilizačná hra na trhu. Táto nová edícia obsahuje 350 detailných figúrok, vrátane figúrok divov sveta.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
180-240 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
119,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Očakávané opätovné vydanie hry Střet civilizací: Monumentální vydání je naplánované na začiatok septembra 2022.

Legenda sa vracia.
Střet civilizací: Monumentální vydání obsahuje modernizovanú a vylepšenú verziu epickej civilizačnej hry Clash of Cultures, jej rozšírenie Civilizations a promo balíček Aztec Pack.

Preskúmajte územie
Ujmite sa vedenia starovekej civilizácie vo chvíli, kedy ju tvorí iba jediná osada niekde na konci sveta. Vyšlite osadníkov na prieskum okolitej krajiny, posúvajte hranice svojho územia a s využitím pechoty, jazdectva aj slonov rozšírte svoju slávu a moc na všetky kontinenty!
Vybudujte impérium
Vďaka modulárnemu systému budovania miest môžete premeniť svoje malé osady v majestátne metropoly. V akadémiách prekvitá vzdelanosť, pevnosti chránia mestá pred nájazdníkmi, v chrámoch môžu ľudia vzývať svojich bohov a v najpôsobivejších mestách môžete vztýčiť aj divy sveta!
Rozvíjajte technológie
Prepíšte históriu podľa seba! Pretvorte svoje mestá na chránené studnice múdrosti alebo naverbujte armádu, ktorá rozdrví všetkých nepriateľov. Na doske svojho národa sledujte, ako vaši ľudia získavajú nové znalosti, techniky a schopnosti.
Podľa mnohých recenzií je to najlepšia civilizačná hra na trhu. Táto nová edícia obsahuje 350 detailných figúrok, vrátane figúrok divov sveta.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
180-240 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Christian Marcussen
Rok vydania:
2021
Podobné hry
12+
60-90’
1-4
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
45,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje