Path of Civilization
V strategickej civilizačke Path of Civilization pre 1-5 hráčov prevezmete opraty svojej civilizácie. Uspejete a urobíte rozhodnutia, vďaka ktorým dosiahnete prosperitu? Nezáleží na tom, ktorou cestou sa vydáte, ak na váš ľud nakoniec čaká nehynúca sláva. Preskúmajte nové technológie na zlepšenie vedy, vojenskej sily, spirituality, kultúry a industrializácie. Vytvorte najväčší filozofický prúd určujúci smer celého ľudstva. Využite svojich filozofov, aby ste stáli pri jeho zrode a rozhodnite tak o vývoji sveta. Pošlite svojich staviteľov, aby na vašom území vytvorili neopakovateľné zázraky, ktoré prežijú všetko, dokonca aj samotné ľudstvo. Rozšírte svoju populáciu a očakávajte príchod najmocnejších vojvodcov, ktorých vplyv bude ovplyvňovať svet aj po ich smrti. Rozvíjajte svoje vojenské dedičstvo tak, aby meno vašej civilizácie stačilo na to, aby sa vaši oponenti triasli hrôzou. V Path of Civilization musíte od prvej sekundy hry robiť rozhodnutia, ktoré budú mať dôsledky až do konca hry. Hra sa hrá súčasne a funguje na báze jednoduchého systému správy kariet a zdrojov. Rozmanitosť kariet zaručuje obrovskú variabilitu a znovuhrateľnosť a vždy prinesie nové a nové výzvy na vašej ceste k najmocnejšej civilizácii.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
102,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V strategickej civilizačke Path of Civilization pre 1-5 hráčov prevezmete opraty svojej civilizácie. Uspejete a urobíte rozhodnutia, vďaka ktorým dosiahnete prosperitu?

Nezáleží na tom, ktorou cestou sa vydáte, ak na váš ľud nakoniec čaká nehynúca sláva. Preskúmajte nové technológie na zlepšenie vedy, vojenskej sily, spirituality, kultúry a industrializácie. Vytvorte najväčší filozofický prúd určujúci smer celého ľudstva. Využite svojich filozofov, aby ste stáli pri jeho zrode a rozhodnite tak o vývoji sveta. Pošlite svojich staviteľov, aby na vašom území vytvorili neopakovateľné zázraky, ktoré prežijú všetko, dokonca aj samotné ľudstvo. Rozšírte svoju populáciu a očakávajte príchod najmocnejších vojvodcov, ktorých vplyv bude ovplyvňovať svet aj po ich smrti. Rozvíjajte svoje vojenské dedičstvo tak, aby meno vašej civilizácie stačilo na to, aby sa vaši oponenti triasli hrôzou.

V Path of Civilization musíte od prvej sekundy hry robiť rozhodnutia, ktoré budú mať dôsledky až do konca hry. Hra sa hrá súčasne a funguje na báze jednoduchého systému správy kariet a zdrojov. Rozmanitosť kariet zaručuje obrovskú variabilitu a znovuhrateľnosť a vždy prinesie nové a nové výzvy na vašej ceste k najmocnejšej civilizácii.

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Fabien Gridel
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje