FORT: Kočky a psi
Rozšírenie Fort: Kočky a psi do vášho bunkra prináša nových hostí! Psy sú lojálne. Ak nimi hráte, zostanú (zvyčajne) vo vašej búdke! Občas sú však úzkostliví, takže psa môžete hrať, iba ak naplníte jeho potreby. Keď ho zanedbáte, zatúla sa vám. Na konci hry získa ten z hráčov, kto má vo svojej búdke najviac psov, sedem bodov! Mačky sú vrtkavé. Ich akcie sa dejú v špecifických časoch a často sa pohybujú. Mačky budú počas hry priťahované iným hráčom, ak má jeho dvor karty špecifických farieb, hoc ich môže mať aj súčasný majiteľ mačky. Čím viac mačiek na konci hry máte, tým viac bodov získate. Fort je kartová hra, v ktorej staviate bunker, aby ste získali víťazné body. Pomocou kariet jednak vykonávate akcie a jednak môžete vykonať aj akciu iných hráčov počas ich ťahu. Zachováte si svoj vlastný štýl, alebo budete nasledovať svojich kamarátov? Ale pozor na karty v prípade, že sa rozhodnete ísť vlastnou cestou a nevyužiť kamarátov. Prídete o karty a v konečnom dôsledku aj o priateľov.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
20-40 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
10,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Rozšírenie Fort: Kočky a psi do vášho bunkra prináša nových hostí!

Psy sú lojálne. Ak nimi hráte, zostanú (zvyčajne) vo vašej búdke! Občas sú však úzkostliví, takže psa môžete hrať, iba ak naplníte jeho potreby. Keď ho zanedbáte, zatúla sa vám. Na konci hry získa ten z hráčov, kto má vo svojej búdke najviac psov, sedem bodov!

Mačky sú vrtkavé. Ich akcie sa dejú v špecifických časoch a často sa pohybujú. Mačky budú počas hry priťahované iným hráčom, ak má jeho dvor karty špecifických farieb, hoc ich môže mať aj súčasný majiteľ mačky. Čím viac mačiek na konci hry máte, tým viac bodov získate.

Fort je kartová hra, v ktorej staviate bunker, aby ste získali víťazné body. Pomocou kariet jednak vykonávate akcie a jednak môžete vykonať aj akciu iných hráčov počas ich ťahu. Zachováte si svoj vlastný štýl, alebo budete nasledovať svojich kamarátov? Ale pozor na karty v prípade, že sa rozhodnete ísť vlastnou cestou a nevyužiť kamarátov. Prídete o karty a v konečnom dôsledku aj o priateľov.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20-40 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Nick Brachmann, Grant Rodiek
Rok vydania:
2023
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
30,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje