Living Planet
Living Planet je hra, v ktorej hráči reprezentujú Galaktickú korporáciu, ktorá ťaží na planéte MYC.14.250. Každý hráč sa snaží vyťažiť čo najviac skôr než dôjde k samozničeniu planéty - kataklyzme. V priebehu hry hráči postupne objavujú a zväčšujú hernú mapu. Stavajú budovy na ťažbu surovín, ktoré môžu predať na burze, aby získali peniaze. A okrem iného musia hráči zvládnuť kataklyzmu planéty, ktorú môžu spustiť akciami na kartách.  Hráči sa striedajú v úlohe vodcu v každom kole. Každé kolo má špecifickú sekvenciu - každý hráč si dokončí akcie v poradí, ktoré určí vodca - sekvenciu pre dané kolo:  Produkcia surovín - Akcia (preskúmanie, pohyb, stavba, obchod...) - Kataklyzma. Na konci hry hráči získajú víťazné body podľa množstva získaných peňazí a za budovy a dopravné prostriedky, ktoré kontrolujú.   
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
52,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Living Planet je hra, v ktorej hráči reprezentujú Galaktickú korporáciu, ktorá ťaží na planéte MYC.14.250. Každý hráč sa snaží vyťažiť čo najviac skôr než dôjde k samozničeniu planéty - kataklyzme.

V priebehu hry hráči postupne objavujú a zväčšujú hernú mapu. Stavajú budovy na ťažbu surovín, ktoré môžu predať na burze, aby získali peniaze. A okrem iného musia hráči zvládnuť kataklyzmu planéty, ktorú môžu spustiť akciami na kartách. 

Hráči sa striedajú v úlohe vodcu v každom kole. Každé kolo má špecifickú sekvenciu - každý hráč si dokončí akcie v poradí, ktoré určí vodca - sekvenciu pre dané kolo:  Produkcia surovín - Akcia (preskúmanie, pohyb, stavba, obchod...) - Kataklyzma.

Na konci hry hráči získajú víťazné body podľa množstva získaných peňazí a za budovy a dopravné prostriedky, ktoré kontrolujú. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Christophe Boelinger
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje