Black Angel
Ľudstvo vďaka svojej nezodpovednosti učinilo Zem neobývateľnou. Situácia je kritická a jej naliehavosť donútila veľké národy ku spolupráci. A tak spojili svoje znalosti, aby vytvorili monumentálnu kozmickú loď, najväčšiu aká  kedy bola postavená. BLACK ANGEL! Poslanie tejto lode je jasné. Na svojej palube transportuje genetické dedičstvo ľudstva na novú domovskú planétu. Tento cieľ je však veľmi ďaleko. Let ku planéte Spes, ktorá je údajne obývateľná ako Zem, potrvá niekoľko tisícročí. Preto bude posádka Black Angel zložená iba z robotov a bude riadená niekoľkými umelými inteligenciami. V hre Black Angel hráte za umelú inteligenciu, ktorá musia dopraviť genetické dedičstvo ľudstva na planétu Spes. Vašou úlohou je efektívne využívať roboty a zdroje na preskúmavanie vesmíru, brániť loď pred agresívnymi útočníkmi a učiť sa používať nové technológie objavené pri kontakte s cudzími druhmi. Pokiaľ dosiahnete cieľ svojej cesty, planétu Spes, umelá inteligencia s najvyšším skóre zvíťazí a bude mať privilégium dohliadať na znovuzrodenie ľudstva.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
69,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Ľudstvo vďaka svojej nezodpovednosti učinilo Zem neobývateľnou. Situácia je kritická a jej naliehavosť donútila veľké národy ku spolupráci. A tak spojili svoje znalosti, aby vytvorili monumentálnu kozmickú loď, najväčšiu aká  kedy bola postavená. BLACK ANGEL! Poslanie tejto lode je jasné. Na svojej palube transportuje genetické dedičstvo ľudstva na novú domovskú planétu. Tento cieľ je však veľmi ďaleko. Let ku planéte Spes, ktorá je údajne obývateľná ako Zem, potrvá niekoľko tisícročí. Preto bude posádka Black Angel zložená iba z robotov a bude riadená niekoľkými umelými inteligenciami.

V hre Black Angel hráte za umelú inteligenciu, ktorá musia dopraviť genetické dedičstvo ľudstva na planétu Spes. Vašou úlohou je efektívne využívať roboty a zdroje na preskúmavanie vesmíru, brániť loď pred agresívnymi útočníkmi a učiť sa používať nové technológie objavené pri kontakte s cudzími druhmi. Pokiaľ dosiahnete cieľ svojej cesty, planétu Spes, umelá inteligencia s najvyšším skóre zvíťazí a bude mať privilégium dohliadať na znovuzrodenie ľudstva.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Sébastien Dujardin, Xavier Georges, Alain Orban
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje