Anachrony EN
Anachrony je veľká a komplexná strategická hra, odohrávajúca sa v postapokalyiptickej budúcnosti, na konci 26. storočia. Ľudstvo už ovláda cestovanie časom, vďaka čomu získava cenné suroviny z budúcnosti a vďaka čomu vie, že sa blíži neodvratná katastrofa, ktorá vyhladí väčšinu populácie. Tá je rozdelená do štyroch frakcií, z ktorých každá zastupuje inú ideologicky odlišnú "Cestu". Každá frakcia sa snaží pripraviť na blížiacu sa katastrofu a zachrániť svojich členov. Hra je založená na worker-placemente, kde máte k dispozícii rôzne typy pracovníkov a množstvo možností, ako ich využiť. Kľúčovým prvkom je možnosť získavať suroviny z budúcnosti, ktoré ale musíte vrátiť späť, a uzavrieť tak časovú slučku, inak vytvoríte časové paradoxy, ktoré vás samozrejme budú stáť víťazné body. Hra ponúka obrovské množstvo ciest ku víťazstvu, body získavate mnohými spôsobmi.  Toto je samostatná hra, ku ktorej si môžete dokúpiť tieto rozšírenia Anachrony: Classic Expansion EN a Anachrony - Exosuit Miniature Set.
Odporúčaný vek:
15 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
49,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Anachrony je veľká a komplexná strategická hra, odohrávajúca sa v postapokalyiptickej budúcnosti, na konci 26. storočia. Ľudstvo už ovláda cestovanie časom, vďaka čomu získava cenné suroviny z budúcnosti a vďaka čomu vie, že sa blíži neodvratná katastrofa, ktorá vyhladí väčšinu populácie. Tá je rozdelená do štyroch frakcií, z ktorých každá zastupuje inú ideologicky odlišnú "Cestu". Každá frakcia sa snaží pripraviť na blížiacu sa katastrofu a zachrániť svojich členov. Hra je založená na worker-placemente, kde máte k dispozícii rôzne typy pracovníkov a množstvo možností, ako ich využiť. Kľúčovým prvkom je možnosť získavať suroviny z budúcnosti, ktoré ale musíte vrátiť späť, a uzavrieť tak časovú slučku, inak vytvoríte časové paradoxy, ktoré vás samozrejme budú stáť víťazné body. Hra ponúka obrovské množstvo ciest ku víťazstvu, body získavate mnohými spôsobmi. 

Toto je samostatná hra, ku ktorej si môžete dokúpiť tieto rozšírenia Anachrony: Classic Expansion EN a Anachrony - Exosuit Miniature Set.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
15+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Richard Amann, Viktor Peter, Dávid Turczi
Rok vydania:
2018
Herné rozšírenia
Anachrony - Exosuit Miniature Set
Objednáme pre Vás
34,99 €
Anachrony: Classic Expansion EN
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
29,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje