City of Gears
City of Gears je jedinečná hra, v ktorej sa budete snažiť ovládnuť ruiny opustenej steampunkovej metropoly, plnej podivuhodných mechanizmov a strojov. Počas hry budete rozmiestňovať svojich automatických pomocníkov, reaktivovať časti mesta, využívať rôzne parné zariadenia a samozrejme sabotovať súperov. Každú hru si náhodne vyberiete 9 dielov mesta, na ktorých budete hrať, zo zhruba 20 dielov, čo zaručí, že každá hra bude iná.  Každé kolo si hodíte produkčnými kockami, ktoré vám poskytnú určité zdroje, za ktoré potom budete vykonávať rôzne akcie. Budete vylepšovať svoju fabriku a získavať špeciálne schopnosti a bonusy. Zaujímavým mechanizmom sú ozubené kolesá, ktoré získavate a môžete ich použiť na reaktiváciu častí mesta a získavanie prístupu k jeho jednotlivým častiam, alebo si ich môžete nechať na svojej doske a používať ich špeciálne schopnosti. Každé ozubené koleso poskytuje iný bonus.  Víťazné body získavate mnohými spôsobmi - objavovaním častí mesta, ich aktiváciou a kontrolovaním, získavaním vylepšení, aktivovaním tzv. Link bonusov atď.  Anglické pravidlá  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
59,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

City of Gears je jedinečná hra, v ktorej sa budete snažiť ovládnuť ruiny opustenej steampunkovej metropoly, plnej podivuhodných mechanizmov a strojov. Počas hry budete rozmiestňovať svojich automatických pomocníkov, reaktivovať časti mesta, využívať rôzne parné zariadenia a samozrejme sabotovať súperov. Každú hru si náhodne vyberiete 9 dielov mesta, na ktorých budete hrať, zo zhruba 20 dielov, čo zaručí, že každá hra bude iná. 

Každé kolo si hodíte produkčnými kockami, ktoré vám poskytnú určité zdroje, za ktoré potom budete vykonávať rôzne akcie. Budete vylepšovať svoju fabriku a získavať špeciálne schopnosti a bonusy. Zaujímavým mechanizmom sú ozubené kolesá, ktoré získavate a môžete ich použiť na reaktiváciu častí mesta a získavanie prístupu k jeho jednotlivým častiam, alebo si ich môžete nechať na svojej doske a používať ich špeciálne schopnosti. Každé ozubené koleso poskytuje iný bonus. 

Víťazné body získavate mnohými spôsobmi - objavovaním častí mesta, ich aktiváciou a kontrolovaním, získavaním vylepšení, aktivovaním tzv. Link bonusov atď. 

Anglické pravidlá

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Chris Leder, Daryl Andrews
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje