Gaia Project
Gaia Project je hra nadväzujúca na úspešnú Terra Mysticu, no tentokrát sa odhráva vo vesmíre. Aj v tejto hre máte k dispozícii 14 rôznych frakcií, ktoré žijú na siedmych rozličných planétach. Každá frakcia má svoju domovskú planétu, ktorú si zveľaďuje a snaží sa rozšíriť na najbližšie planéty a získať ich vo svoj prospech skôr ako tak urobí iná frakcia. Gaia planéty môžu používať na kolonizáciu všetky frakcie a medzidimenzionálne planéty sa môžu zmeniť na Gaia planéty. Všetky frakcie sa zdokonaľujú v šiestich oblastiach - terraformovanie, navigácia, umelá inteligencia, Gaiaformovanie, ekonomika, výskum, čo pomôže hráčom k rozvoju technológie a špeciálnym bonusom. Navyše každá frakcia má špeciálne schopnosti. Herná plocha sa skladá z desiatich častí, čo robí hru variabilnou a zaujímavou aj po viacerých hraniach. V dvoch hráčoch sa používa sedem častí plánu.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-150 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
96,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Gaia Project je hra nadväzujúca na úspešnú Terra Mysticu, no tentokrát sa odhráva vo vesmíre. Aj v tejto hre máte k dispozícii 14 rôznych frakcií, ktoré žijú na siedmych rozličných planétach. Každá frakcia má svoju domovskú planétu, ktorú si zveľaďuje a snaží sa rozšíriť na najbližšie planéty a získať ich vo svoj prospech skôr ako tak urobí iná frakcia. Gaia planéty môžu používať na kolonizáciu všetky frakcie a medzidimenzionálne planéty sa môžu zmeniť na Gaia planéty.

Všetky frakcie sa zdokonaľujú v šiestich oblastiach - terraformovanie, navigácia, umelá inteligencia, Gaiaformovanie, ekonomika, výskum, čo pomôže hráčom k rozvoju technológie a špeciálnym bonusom. Navyše každá frakcia má špeciálne schopnosti.

Herná plocha sa skladá z desiatich častí, čo robí hru variabilnou a zaujímavou aj po viacerých hraniach. V dvoch hráčoch sa používa sedem častí plánu.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-150 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jens Drögemüller, Helge Ostertag
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje