Terra Mystica: Big Box EN
Obľúbená ha Terra Mystica teraz kompletne v jednom boxe, ktorý obsahuje základnú hru spolu s rozšíreniami Fire & Ice expansion, Merchants of the Seas expansion a Solo mode by Automa Factory. Medzi iným obsahuje 2 obojstranné herné plány (jeden pre základnú hru a hru s rozšírením Fire & Ice a druhý pre hru s rozšírením Merchants of the Seas) a 10 obojstranných dosiek národov a 9 rozdielnych farebných drevených setov pre hráčov. Terra Mystica je jednou z najlepšie hodnotených a najobľúbenejších hier už pomaly 10 rokov. Mystický svet so sebou prináša až 20 rôznych národov (10 obojstranných hráčskych doštičiek). Každý má svoje špecifické výhody a je viazaný na krajinu určitého typu, na tej môže stavať jednotlivé budovy a celé mestá. Blízkosť ostatných národov v krajine na jednej strane obmedzuje možnosti rozvoja vášho národa, na druhej strane prináša možnosť čerpania energie a zľavu pri stavbe obchodných centier. Množstvo národov a ďalšie parametre špecifické pre každú partiu dávajú hre obrovskú variabilitu. Aj keď hra Terra Mystica môže vyzerať zložito, má jednoduché pravidlá a využívanie efektov a schopností je zrozumiteľne znázornené jednoduchými ikonami. Skvele je vyriešená interakcia hráčov, ktorí si priamo neškodia (nemusíte sa báť, že prídete o budovy, či peniaze), ale výrazne sa navzájom ovplyvňujú. Aj keď väčšinu času strávite hľadením na svoju hráčsku doštičku a uvažovaním nad možnosťami a plánmi, správny odhad cieľov súperov môže byť rozhodujúcim faktorom k víťazstvu.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30-150 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
119,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Obľúbená ha Terra Mystica teraz kompletne v jednom boxe, ktorý obsahuje základnú hru spolu s rozšíreniami Fire & Ice expansionMerchants of the Seas expansion a Solo mode by Automa Factory. Medzi iným obsahuje 2 obojstranné herné plány (jeden pre základnú hru a hru s rozšírením Fire & Ice a druhý pre hru s rozšírením Merchants of the Seas) a 10 obojstranných dosiek národov a 9 rozdielnych farebných drevených setov pre hráčov.

Terra Mystica je jednou z najlepšie hodnotených a najobľúbenejších hier už pomaly 10 rokov. Mystický svet so sebou prináša až 20 rôznych národov (10 obojstranných hráčskych doštičiek). Každý má svoje špecifické výhody a je viazaný na krajinu určitého typu, na tej môže stavať jednotlivé budovy a celé mestá. Blízkosť ostatných národov v krajine na jednej strane obmedzuje možnosti rozvoja vášho národa, na druhej strane prináša možnosť čerpania energie a zľavu pri stavbe obchodných centier. Množstvo národov a ďalšie parametre špecifické pre každú partiu dávajú hre obrovskú variabilitu.

Aj keď hra Terra Mystica môže vyzerať zložito, má jednoduché pravidlá a využívanie efektov a schopností je zrozumiteľne znázornené jednoduchými ikonami. Skvele je vyriešená interakcia hráčov, ktorí si priamo neškodia (nemusíte sa báť, že prídete o budovy, či peniaze), ale výrazne sa navzájom ovplyvňujú. Aj keď väčšinu času strávite hľadením na svoju hráčsku doštičku a uvažovaním nad možnosťami a plánmi, správny odhad cieľov súperov môže byť rozhodujúcim faktorom k víťazstvu.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-150 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
James Ataei, Jens Drögemüller, Helge Ostertag
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje