Reload
V akčnej hre Reload sa hráči ocitnú v blízkej budúcnosti, v ktorej megakorporácie vojensko-priemyselného komplexu investovali miliardy do vývoja kyberneticky vylepšených klonových vojakov na prieskum mimozemského sveta. V snahe vybudovať účinné tímy pre budúce misie - a čo je dôležitejšie, zisk lukratívnych vládnych zákaziek - vytvorili špeciálne výcvikové ostrovy. Na týchto ostrovoch sú schopní simulovať všetky smrteľné podmienky, ktorým môžu ich vojaci čeliť na vzdialených planétach! Na financovanie týchto drahých programov a inovácií na vojenskej úrovni zabudovaných do ich testovacích predmetov sa výrobcovia zbraní spojili s mediálnymi magnátmi, aby vytvorili a propagovali súťaže vysielané naživo z ostrovných cvičísk. Tak sa zrodila „RELOAD“, najväčšia televízna šou na planéte, s najcharizmatickejšími a najschopnejšími subjektmi, ktoré súťažia pred miliónmi zanietených divákov, aby získali slávu pre seba a bohatstvo pre svojich tvorcov. V hre Reload sa môžete zapojiť do tohto kráľovského zážitku vďaka inovatívnemu systému akčných kociek, ktorý ponúka rýchle tempo hry a slobodu objavovať ostrov a zároveň bojovať o slávu.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
52,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V akčnej hre Reload sa hráči ocitnú v blízkej budúcnosti, v ktorej megakorporácie vojensko-priemyselného komplexu investovali miliardy do vývoja kyberneticky vylepšených klonových vojakov na prieskum mimozemského sveta. V snahe vybudovať účinné tímy pre budúce misie - a čo je dôležitejšie, zisk lukratívnych vládnych zákaziek - vytvorili špeciálne výcvikové ostrovy. Na týchto ostrovoch sú schopní simulovať všetky smrteľné podmienky, ktorým môžu ich vojaci čeliť na vzdialených planétach!

Na financovanie týchto drahých programov a inovácií na vojenskej úrovni zabudovaných do ich testovacích predmetov sa výrobcovia zbraní spojili s mediálnymi magnátmi, aby vytvorili a propagovali súťaže vysielané naživo z ostrovných cvičísk. Tak sa zrodila „RELOAD“, najväčšia televízna šou na planéte, s najcharizmatickejšími a najschopnejšími subjektmi, ktoré súťažia pred miliónmi zanietených divákov, aby získali slávu pre seba a bohatstvo pre svojich tvorcov.

V hre Reload sa môžete zapojiť do tohto kráľovského zážitku vďaka inovatívnemu systému akčných kociek, ktorý ponúka rýchle tempo hry a slobodu objavovať ostrov a zároveň bojovať o slávu.

Obsah hry:

4 character boards
4 character miniatures
4 character reference cards
4 frame tracks
116 fame markers
77 equipment cards
29 island hexes
24 traps (6 per character)
20 event cards
18 toxin tokens
15 walls
23 supply box tokens
6 stun tokens
6 heavy tokens
4 hideouts (one per player)
4 player aids and reference cards
4 PORTAL tokens
20 black action dice
4 white shooting dice
8 achievement cards
1 achievement board
1 green boost die
6 zone markers
1 map book
1 rule book

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
François Rouzé, Jean-Marc Tribet
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje