Mars: Teraformace - Expedice Ares
Predobjednávka, hru očakávame začiatkom decembra 2021. Ako darček ku každej predobjednávke dostanete promo balíček 17 kariet zdarma.  Nová, samostatná hra na motívy veľmi úspešnej hry Mars: Teraformace! V tejto chvíli bezprecedentnej prosperity a pokroku, ktorého sme ako ľudstvo dosiahli, sme pripravení vykročiť za doposiaľ zdanlivo neprekročiteľné hranice a nájsť si nový domov medzi hviezdami. V hre Mars: Teraformace - Expedice Ares každý hráč predstavuje jednu korporáciu, ktorá priamo či nepriamo prispieva ku dobývaniu a zúrodňovaniu Marsu (samozrejme s cieľom na tom slušne zarobiť). Hra nadväzuje na princípy známe z  hry Mars: Teraformace, ale ide o novú, samostatnú hru. Predchádzajúce skúsenosti prídu vhod, ale ani v najmenšom nie sú podmienkou! Aj v tejto hre si hráči budú budovať svoj kartový engine - hrať karty rozvoja, výstavby a aktivovať svoje akčné karty. Povediete ľudstvo do nového veku?  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
34,99 €
Predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Predobjednávka
Predajňa BB: Predobjednávka
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Predobjednávka, hru očakávame začiatkom decembra 2021.

Ako darček ku každej predobjednávke dostanete promo balíček 17 kariet zdarma. 

Nová, samostatná hra na motívy veľmi úspešnej hry Mars: Teraformace!

V tejto chvíli bezprecedentnej prosperity a pokroku, ktorého sme ako ľudstvo dosiahli, sme pripravení vykročiť za doposiaľ zdanlivo neprekročiteľné hranice a nájsť si nový domov medzi hviezdami.

V hre Mars: Teraformace - Expedice Ares každý hráč predstavuje jednu korporáciu, ktorá priamo či nepriamo prispieva ku dobývaniu a zúrodňovaniu Marsu (samozrejme s cieľom na tom slušne zarobiť). Hra nadväzuje na princípy známe z  hry Mars: Teraformace, ale ide o novú, samostatnú hru. Predchádzajúce skúsenosti prídu vhod, ale ani v najmenšom nie sú podmienkou! Aj v tejto hre si hráči budú budovať svoj kartový engine - hrať karty rozvoja, výstavby a aktivovať svoje akčné karty.

Povediete ľudstvo do nového veku?

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jacob Fryxelius, Nick Little, Sydney Engelsteinová
Rok vydania:
2021
Herné rozšírenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje