Port Royal Big Box EN
V prístave Port Royal to žije a ty dúfaš, že urobíš svoj životný obchod! Tentokrát v krásnom prevedení BIG BOX s hutným obsahom. Cenami ovenčená kartovka, v ktorej sa snažíte dať dokopy tú najlepšiu posádku, aby ste uspeli na svojich expedíciách. Hra je založená na push your luck mechanizme, ktoré vás tlačí do rozhodnutí, či vziať menej, alebo riskovať všetko, aby ste získali to, po čom túžite! Port Royal Big Box obsahuje základnú hru, tri rozšírenia a promo kartu Gamblera. Rozšírenia Just One More Contract a The Adventure Begins pridávajú do hry nové mechaniky a možnosti kooperatívnej alebo sólo hry. Tretie rozšírenie - Make Sail! je tiež samostatne hrateľné a pre nových hráčov ponúka zjednodušené pravidlá. 
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20-50 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
24,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V prístave Port Royal to žije a ty dúfaš, že urobíš svoj životný obchod! Tentokrát v krásnom prevedení BIG BOX s hutným obsahom.

Cenami ovenčená kartovka, v ktorej sa snažíte dať dokopy tú najlepšiu posádku, aby ste uspeli na svojich expedíciách. Hra je založená na push your luck mechanizme, ktoré vás tlačí do rozhodnutí, či vziať menej, alebo riskovať všetko, aby ste získali to, po čom túžite!

Port Royal Big Box obsahuje základnú hru, tri rozšírenia a promo kartu Gamblera. Rozšírenia Just One More Contract a The Adventure Begins pridávajú do hry nové mechaniky a možnosti kooperatívnej alebo sólo hry. Tretie rozšírenie - Make Sail! je tiež samostatne hrateľné a pre nových hráčov ponúka zjednodušené pravidlá. 

Obsah hry:

328 Play Cards
18 Large Cards
25 Wooden Markers
1 Summary Sheet
1 Rules (EN)

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
20-50 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Alexander Pfister
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje