Terra Formars
Hra Terra Formars je inšpirovaná anime seriálom. V hre sa z Vás stanú egoistickí hrdinovia vyslaní na Mars, aby vyčistili červenú planétu od humanoidných švábov. Keď bude planéta vyčistená, môžu ju osídliť ľudia. Hra využíva kombináciu unikátnych kociek a kariet a vy sa pomocou nich snažíte manažovať svoje zdroje a podrážať priateľov. Sedem jedinečných kociek vytvára každé kolo zdroje, za ktoré si kupujete karty, aby ste vylepšili svoju postavu a ukradli vašim súperom zabitia. Na konci hry vyhráva hráč, ktorý zabil ciele najvyššej priority.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
26,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hra Terra Formars je inšpirovaná anime seriálom. V hre sa z Vás stanú egoistickí hrdinovia vyslaní na Mars, aby vyčistili červenú planétu od humanoidných švábov. Keď bude planéta vyčistená, môžu ju osídliť ľudia.

Hra využíva kombináciu unikátnych kociek a kariet a vy sa pomocou nich snažíte manažovať svoje zdroje a podrážať priateľov. Sedem jedinečných kociek vytvára každé kolo zdroje, za ktoré si kupujete karty, aby ste vylepšili svoju postavu a ukradli vašim súperom zabitia. Na konci hry vyhráva hráč, ktorý zabil ciele najvyššej priority.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Nicolas Badoux
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje