Nemesis EN
Nemesis EN je hra o prežití na kozmickej lodi, na ktorú sa infiltrovali nepriateľské životné formy. V tomto kultovom hororovom sci-fi príbehu nájdete blafovanie, predstieranie, obviňovanie, ale aj spoluprácu. Posádka sa prebudila z hibernácie a hneď si vypočula oznam, že loď je v kritickom stave a bez servisného zásahu nie je schopná ďalšieho letu. Vašou úlohou je nájsť poškodenie, loď opraviť a bezpečne sa s ňou vrátiť na Zem. Jeden člen posádky sa ale našiel mŕtvy a to je viac než divné. Niekto násilím otvoril jeho hibernačnú schránku a urobil mu dieru do hrudníka. A aby toho nebolo málo, z útrob lode sa ozývajú podivné neznáme zvuky. Neotrasie to vašou dôverou k ostatným členom posádky? Hra obsahuje detailne spracované figúrky.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-180 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
132,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Nemesis EN je hra o prežití na kozmickej lodi, na ktorú sa infiltrovali nepriateľské životné formy. V tomto kultovom hororovom sci-fi príbehu nájdete blafovanie, predstieranie, obviňovanie, ale aj spoluprácu. Posádka sa prebudila z hibernácie a hneď si vypočula oznam, že loď je v kritickom stave a bez servisného zásahu nie je schopná ďalšieho letu. Vašou úlohou je nájsť poškodenie, loď opraviť a bezpečne sa s ňou vrátiť na Zem. Jeden člen posádky sa ale našiel mŕtvy a to je viac než divné. Niekto násilím otvoril jeho hibernačnú schránku a urobil mu dieru do hrudníka. A aby toho nebolo málo, z útrob lode sa ozývajú podivné neznáme zvuky. Neotrasie to vašou dôverou k ostatným členom posádky?

Hra obsahuje detailne spracované figúrky.

Obsah hry:

26 detailných figúrok, viac než 300 kariet, 20 dosiek miestnosti, 200 ďalších komponentov, obojstranný herný plán, plastová vložka do krabice

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
90-180 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Adam Kwapiński
Rok vydania:
2018
Herné rozšírenia
Nemesis: Full Upgrade Kit 3dPrint (81 ks)
objednáme pre vás
64,99 €
Podobné hry
objednáme pre vás
64,99 €
objednáme pre vás
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje