Armata Strigoi - Das Powerwolf Brettspiel
Medzi upírmi a vlkodlakmi je odjakživa nevraživosť. Jedna rasa bojuje proti druhej. Posledný upírí majster a jeho učeň, Strigoi z Walllachie, sa usídlili v starobylej pevnosti Tismana, ktorá je obývaná nemrtvými bytosťami. Na strane druhej stoja Powerwolf - synovia Legiend noci a obrancovia "Skutočnej pravdy". Pripravujú sa na posledný boj, v ktorom pre nich neexistuje možnosť prehry. Armata Strigoi je hra, v ktorej Powerwolf vyhrajú alebo prehrajú ako jeden tím, ale každý z hráčov robí vlastné rozhodnutia. Každý z hráčov hrá za jedného člena Powewolf, ktorý sa snaží zaútočiť na Strigoiovu pevnosť. Aby hráči dosiahli úspech, musia poraziť obidvoch upírov.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
39,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Medzi upírmi a vlkodlakmi je odjakživa nevraživosť. Jedna rasa bojuje proti druhej. Posledný upírí majster a jeho učeň, Strigoi z Walllachie, sa usídlili v starobylej pevnosti Tismana, ktorá je obývaná nemrtvými bytosťami. Na strane druhej stoja Powerwolf - synovia Legiend noci a obrancovia "Skutočnej pravdy". Pripravujú sa na posledný boj, v ktorom pre nich neexistuje možnosť prehry.

Armata Strigoi je hra, v ktorej Powerwolf vyhrajú alebo prehrajú ako jeden tím, ale každý z hráčov robí vlastné rozhodnutia. Každý z hráčov hrá za jedného člena Powewolf, ktorý sa snaží zaútočiť na Strigoiovu pevnosť. Aby hráči dosiahli úspech, musia poraziť obidvoch upírov.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Herné rozšírenia
Armata Strigoi: Resurrection
Objednáme pre Vás
32,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje