Air Mail
V roku 1925 americký kongres schvaľuje nový zákon o leteckej pošte, známy tiež ako "Kellyho zákon". Generálny poštmajster bude odteraz uzavierať zmluvy s komerčnými leteckými spoločnosťami na prepravu pošty. Vžite sa do úlohy šéfa leteckej spoločnosti, ktorá sa bude uchádzať o zákazky na zriadenie a prevádzkovanie prvej leteckej pošty. Využite ponuku vlády, vytýčte najefektívnejšie trasy a vyviňte technológie, ktorá vám umožnia postaviť jsamostatnejšie a spoľahlivejšie modely lietadiel. Zviťazí ten, kto dokáže so svojou spoločnosťou zhromaždiť najväčší zisk.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-75 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
49,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V roku 1925 americký kongres schvaľuje nový zákon o leteckej pošte, známy tiež ako "Kellyho zákon". Generálny poštmajster bude odteraz uzavierať zmluvy s komerčnými leteckými spoločnosťami na prepravu pošty.

Vžite sa do úlohy šéfa leteckej spoločnosti, ktorá sa bude uchádzať o zákazky na zriadenie a prevádzkovanie prvej leteckej pošty. Využite ponuku vlády, vytýčte najefektívnejšie trasy a vyviňte technológie, ktorá vám umožnia postaviť jsamostatnejšie a spoľahlivejšie modely lietadiel. Zviťazí ten, kto dokáže so svojou spoločnosťou zhromaždiť najväčší zisk.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-75 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Toni Lopez
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje