Viticulture Essential Edition
Staňte sa obyvateľmi vidieckej oblasti Toskánska, ktorý zdedili skromný vinohrad. Máte pár pozemkov, starý list, maličkú pivnicu a troch pracovníkov. Komu sa podarí splniť si sen a vybudovať úspešný vinohrad? Hráči, ako majitelia vinohradov, určujú ako počas roka umiestnia svojich pracovníkov. Každé ročné obdobie je iné, pracovníci majú rôzne práce, ktoré treba robiť v zime a iné v lete. Pracovníci sa o tieto práce pretekajú a často prvý pracovník, ktorý dostane prácu získa výhodu oproti ďalším. Našťastie pre hráčov, ľudia milujú navštevovať vinice a zhodou okolností je veľa z nich aj ochotných na vinohrade pomôcť, keď už sú tam, pokiaľ im poskytnete pracovníka, ktorý sa o nich postará. Ich návštevy (vo forme kariet) sú síce krátke, ale zato môžu byť veľmi prospešné. S využitím pracovníkov a návštevníkov môžu hráči rozširovať svoje vinohrady, stavať budovy, sadiť víno a plniť objednávky. Cieľom hráčov je viesť najúspešnejší vinohrad v Toskánsku. Viticulture - Essential Edition obsahuje komponenty zo základnej hry Viticulture, avšak prináša aj niektoré prvky z Tuscany rozšírenia, vrátane 36 kariet Mama & Papa, karty pozemkov, zrevidovaných návštevníkov a 24 Automa kariet pre sólo variantu hry, spolu s niekoľkými zmenami v pravidlách. Mama & Papa karty dávajú na začiatku hry každému hráčovi rôzne suroviny. Karty pozemkov umožňujú predávať pozemky, ktoré nepoužívate, za peniaze. Viac kariet návštevníkov ponúka omnoho väčšiu pestrosť a variabilnosť.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
59,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Staňte sa obyvateľmi vidieckej oblasti Toskánska, ktorý zdedili skromný vinohrad. Máte pár pozemkov, starý list, maličkú pivnicu a troch pracovníkov. Komu sa podarí splniť si sen a vybudovať úspešný vinohrad?

Hráči, ako majitelia vinohradov, určujú ako počas roka umiestnia svojich pracovníkov. Každé ročné obdobie je iné, pracovníci majú rôzne práce, ktoré treba robiť v zime a iné v lete. Pracovníci sa o tieto práce pretekajú a často prvý pracovník, ktorý dostane prácu získa výhodu oproti ďalším.

Našťastie pre hráčov, ľudia milujú navštevovať vinice a zhodou okolností je veľa z nich aj ochotných na vinohrade pomôcť, keď už sú tam, pokiaľ im poskytnete pracovníka, ktorý sa o nich postará. Ich návštevy (vo forme kariet) sú síce krátke, ale zato môžu byť veľmi prospešné.

S využitím pracovníkov a návštevníkov môžu hráči rozširovať svoje vinohrady, stavať budovy, sadiť víno a plniť objednávky. Cieľom hráčov je viesť najúspešnejší vinohrad v Toskánsku.

Viticulture - Essential Edition obsahuje komponenty zo základnej hry Viticulture, avšak prináša aj niektoré prvky z Tuscany rozšírenia, vrátane 36 kariet Mama & Papa, karty pozemkov, zrevidovaných návštevníkov a 24 Automa kariet pre sólo variantu hry, spolu s niekoľkými zmenami v pravidlách. Mama & Papa karty dávajú na začiatku hry každému hráčovi rôzne suroviny. Karty pozemkov umožňujú predávať pozemky, ktoré nepoužívate, za peniaze. Viac kariet návštevníkov ponúka omnoho väčšiu pestrosť a variabilnosť.

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Morten Monrad Pedersen, Jamey Stegmaier, Alan Ston
Rok vydania:
2015
Herné rozšírenia
Organizér Viticulture Essential Edition
skladom, odosielame čo najskôr
14,99 €
Viticulture: Moor Visitors Expansion
skladom posledné kusy
15,99 €
Viticulture: Tuscany - Essential Edition expansion
skladom, odosielame čo najskôr
32,99 €
Viticulture: Visit from the Rhine Valley
skladom posledné kusy
19,99 €
Viticulture World: Cooperative Expansion
momentálne nedostupné
37,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje