Viticulture World: Cooperative Expansion
Splnte si svoj vinársky sen v tomto kooperatívnom rozšírení Viticulture World: Cooperative Expansion, pre hru Viticulture! 1 až 6 hráčov spolupracuje v snahe vypracovať sa z lokálneho vinohradu, až k celosvetovo uznávanému vinárskemu impériu! Hra kombinuje nový herný plán, dlaždice, žetóny a karty udalostí s pôvodnými vinohradníckymi podložkami a hracími kartami. Na splnenie odvážneho cieľa máte 6 rokov. V ich priebehu musíte splniť dve podmienky potrebné na víťazstvo v konkrétnom regióne sveta. Kooperácia, spoločné ciele a herná asymetria prinášajú zábavnú a neopozeranú hernú atmosféru. Rozšírenie Viticulture World: Cooperative exp. nie je možné hrať bez základnej hry Viticulture. Môžete ho zároveň kombinovať s inými rozšíreniami herného sveta Viticulture.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
75-95 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
37,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Splnte si svoj vinársky sen v tomto kooperatívnom rozšírení Viticulture World: Cooperative Expansion, pre hru Viticulture! 1 až 6 hráčov spolupracuje v snahe vypracovať sa z lokálneho vinohradu, až k celosvetovo uznávanému vinárskemu impériu!

Hra kombinuje nový herný plán, dlaždice, žetóny a karty udalostí s pôvodnými vinohradníckymi podložkami a hracími kartami. Na splnenie odvážneho cieľa máte 6 rokov. V ich priebehu musíte splniť dve podmienky potrebné na víťazstvo v konkrétnom regióne sveta. Kooperácia, spoločné ciele a herná asymetria prinášajú zábavnú a neopozeranú hernú atmosféru.

Rozšírenie Viticulture World: Cooperative exp. nie je možné hrať bez základnej hry Viticulture. Môžete ho zároveň kombinovať s inými rozšíreniami herného sveta Viticulture.

 

Obsah hry:

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
75-95 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Mihir Shah, Francesco Testini
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje