Railroad Revolution
Ambície a hlad po bohatstve od vekov hnali ľudstvo za väčším úspechom. Počas 19. storočia v Amerike veľké železničné spoločnosti bojovali, aby našli spôsob ako spojiť štát so štátom, pobrežie s pobrežím a počas týchto pretekov čo najviac zbohatnúť. V Railroad Revolution sa ocitnete uprostred týchto búrlivých časov, časov, ktoré Ameriku navždy zmenili. Budete riadiť svoju vlastnú železničnú spoločnosť a nemilosrdne súperiť, aby ste sa stali najsilnejším železničným magnátom naprieč Amerikou. Budete budovať železničné trate, stavať stanice a prepájať vaše mestá, rozširovať telegrafickú sieť, plniť úlohy a zvyšovať hodnotu vašej spoločnosti každým rozhodnutím. Začínate s tímom skladajúcim sa prevažne z nešpecializovaných pracovníkov, avšak počas hry môžete najať ďalších so špecifickými schopnosťami. Cena alebo efekt akcie, ktorú vykonáte, záleží od typu pracovníka, ktorý ju vykonáva. Aby ste splnili ciele spoločnosti, budete musieť niektorých pracovníkov povýšiť na manažérske pozície, avšak tým stratíne aktívnu pracovnú silu. Opatrne sa rozhodujte, aby ste každého pracovníka pridelili vykonávať správnu úlohu v správnom čase, aby ste čo najlepšie využili jeho schopnosti. Ktorého povýšite a ktorého nie, aby mohol ďalej pracovať? Vaše priority sa menia z ťahu na ťah. Railroad Revolution je rýchla hra s relatívne jednoduchými pravidlami, ktorá umožňuje zaujímavo sa rozhodovať. Dobrá stratégia a správne načasovanie sú kľúčové pre výhru.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45-90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
46,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Ambície a hlad po bohatstve od vekov hnali ľudstvo za väčším úspechom. Počas 19. storočia v Amerike veľké železničné spoločnosti bojovali, aby našli spôsob ako spojiť štát so štátom, pobrežie s pobrežím a počas týchto pretekov čo najviac zbohatnúť.

V Railroad Revolution sa ocitnete uprostred týchto búrlivých časov, časov, ktoré Ameriku navždy zmenili. Budete riadiť svoju vlastnú železničnú spoločnosť a nemilosrdne súperiť, aby ste sa stali najsilnejším železničným magnátom naprieč Amerikou. Budete budovať železničné trate, stavať stanice a prepájať vaše mestá, rozširovať telegrafickú sieť, plniť úlohy a zvyšovať hodnotu vašej spoločnosti každým rozhodnutím.

Začínate s tímom skladajúcim sa prevažne z nešpecializovaných pracovníkov, avšak počas hry môžete najať ďalších so špecifickými schopnosťami. Cena alebo efekt akcie, ktorú vykonáte, záleží od typu pracovníka, ktorý ju vykonáva. Aby ste splnili ciele spoločnosti, budete musieť niektorých pracovníkov povýšiť na manažérske pozície, avšak tým stratíne aktívnu pracovnú silu.

Opatrne sa rozhodujte, aby ste každého pracovníka pridelili vykonávať správnu úlohu v správnom čase, aby ste čo najlepšie využili jeho schopnosti. Ktorého povýšite a ktorého nie, aby mohol ďalej pracovať? Vaše priority sa menia z ťahu na ťah.

Railroad Revolution je rýchla hra s relatívne jednoduchými pravidlami, ktorá umožňuje zaujímavo sa rozhodovať. Dobrá stratégia a správne načasovanie sú kľúčové pre výhru.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45-90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Marco Canetta, Stefania Niccolini
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje