Whistle Stop: Rocky Mountains Expansion
Prehodnoťte svoje stratégie a prijmite výzvy nového terénu v rozšírení hry Whistle Stop: Rocky Mountains Expansion. Rocky Mountains je rozšírením v pravom slova zmysle. Na hraciu plochu vám pribudne 3D pohorie, ktoré vytvorí bariéru na ceste k západnému pobrežiu. Pre hráčov je to výzva k získaniu lukratívnej odmeny, ak pohorie zdolajú. Zažite rozmach budovania železníc na americkom západe na konci 19. storočia v hre Whistle Stop. Ako majiteľ železničnej spoločnosti sa budete snažiť presadiť v konkurencii a budovať železničnú sieť, vyzdvihovať tovar a prevážať ho po západnom pobreží USA do miest či získavať akcie iných železničných spoločností, ktoré si môžete nechať, alebo ich výhodne predať. Ako budete riadiť svoju spoločnosť je len na vás, avšak pamätajte, cesta vedie len vpred! V tomto prípade vždy na západ.    
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
29,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Prehodnoťte svoje stratégie a prijmite výzvy nového terénu v rozšírení hry Whistle Stop: Rocky Mountains Expansion. Rocky Mountains je rozšírením v pravom slova zmysle. Na hraciu plochu vám pribudne 3D pohorie, ktoré vytvorí bariéru na ceste k západnému pobrežiu. Pre hráčov je to výzva k získaniu lukratívnej odmeny, ak pohorie zdolajú.

Zažite rozmach budovania železníc na americkom západe na konci 19. storočia v hre Whistle Stop. Ako majiteľ železničnej spoločnosti sa budete snažiť presadiť v konkurencii a budovať železničnú sieť, vyzdvihovať tovar a prevážať ho po západnom pobreží USA do miest či získavať akcie iných železničných spoločností, ktoré si môžete nechať, alebo ich výhodne predať. Ako budete riadiť svoju spoločnosť je len na vás, avšak pamätajte, cesta vedie len vpred! V tomto prípade vždy na západ.

 

 

Obsah hry:
  • 3D pohorie
  • 5 nových "End" dielikov 
  • 4 nové špeciálne dieliky
  • 2 dieliky železničných tratí
  • 2 nové dieliky surovín
  • 2 nové dieliky mesta
  • 4 nové 6-bodové žetóny zlatých nugetov
  • 9 nových vylepšení
  • 6 akcií

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Scott Caputo
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje