San Francisco
V budovacej stolovke San Francisco sa ocitnete v úlohe urbanistu, ktorého cieľom je vytvoriť najväčší a najkrajší plán prestavby slávneho kalifornského mesta! Prvá polovica 20. storočia je pre „Frisco” obdobím dynamického rastu a nových príležitostí. Môže sa stať mestom príležitostí aj pre vás! Zúčastnite sa súťaže o najúžasnejší plán rekonštrukcie San Francisca. Sadnite si k svojmu skicáru a vytvorte projekt, ktorý Vás odlíši od konkurencie. Navrhujte štvrte v každom z piatich typov zadaní a pretekajte sa so všetkými ostatnými plánovačmi. Vyberte si správny moment pre prijatie nových projektov, ale pozor, pokiaľ ich prijmete priveľa naraz, bude pre Vás oveľa náročnejšie získať ďalšie. Získajte väčšiu prestíž tak, že rozumne navrhnete systém lanovkových spojení. Rozložte základy a dôkladne navrhnite okolitú krajinu, čo Vám umožní stavať nové mrakodrapy. Vytvorte novú víziu San Francisca, za ktorú získate najviac odmien a vyhrajte vďaka sláve a uznaniu!
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
32,79 €
15,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V budovacej stolovke San Francisco sa ocitnete v úlohe urbanistu, ktorého cieľom je vytvoriť najväčší a najkrajší plán prestavby slávneho kalifornského mesta! Prvá polovica 20. storočia je pre „Frisco” obdobím dynamického rastu a nových príležitostí. Môže sa stať mestom príležitostí aj pre vás!

Zúčastnite sa súťaže o najúžasnejší plán rekonštrukcie San Francisca. Sadnite si k svojmu skicáru a vytvorte projekt, ktorý Vás odlíši od konkurencie. Navrhujte štvrte v každom z piatich typov zadaní a pretekajte sa so všetkými ostatnými plánovačmi. Vyberte si správny moment pre prijatie nových projektov, ale pozor, pokiaľ ich prijmete priveľa naraz, bude pre Vás oveľa náročnejšie získať ďalšie. Získajte väčšiu prestíž tak, že rozumne navrhnete systém lanovkových spojení. Rozložte základy a dôkladne navrhnite okolitú krajinu, čo Vám umožní stavať nové mrakodrapy.

Vytvorte novú víziu San Francisca, za ktorú získate najviac odmien a vyhrajte vďaka sláve a uznaniu!

Obsah hry:

4 dosky mesta
1 doska projektov
28 miniatúr lanových električiek
87 kariet projektov
23 bodovacích žetónov
9 miniatúr mrakodrapov
1 bodovacia doska
6 bonusových kariet
12 žetónov zmlúv
12 bonusových žetónov
10 žetónov základov
1 žetón ocenenia majstra staviteľa
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Reiner Knizia
Rok vydania:
2022
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje