Jízdenky, prosím! Evropa (Ticket to Ride)
Zo strmých stráni Edinburghu po slnkom zaliate doky Carihradu, cez prašné uličky Pamplony až po stanicu v Berlíne. Jízdenky, prosím! Evropa (Ticket to Ride) Vás vezme na nové vlakové dobrodružstvo cez veľké mestá Európy na konci 19.storočia. Odvážite sa riskovať cestu tmavými tunelmi Švajčiarska? Cestovať na palube trajektu cez Čierne more? Alebo budete stavať stanicu v hlavnom meste starých ríši? Jízdenky, prosím! Evropa (Ticket to Ride) je ďalšia zo série vlakových dobrodružstiev.  V hre sa snažíte vybudovať čo najrozsiahlejšiu železničnú sieť medzi mestami, ktoré ste si na začiatku alebo počas hry vylosovali z kariet železničných tratí. Získavate body za vybudovanie tratí medzi jednotlivými mestami. Čím dlhšiu trať vybudujete, tým viac bodov získate.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zo strmých stráni Edinburghu po slnkom zaliate doky Carihradu, cez prašné uličky Pamplony až po stanicu v Berlíne. Jízdenky, prosím! Evropa (Ticket to Ride) Vás vezme na nové vlakové dobrodružstvo cez veľké mestá Európy na konci 19.storočia. Odvážite sa riskovať cestu tmavými tunelmi Švajčiarska? Cestovať na palube trajektu cez Čierne more? Alebo budete stavať stanicu v hlavnom meste starých ríši?

Jízdenky, prosím! Evropa (Ticket to Ride) je ďalšia zo série vlakových dobrodružstiev.  V hre sa snažíte vybudovať čo najrozsiahlejšiu železničnú sieť medzi mestami, ktoré ste si na začiatku alebo počas hry vylosovali z kariet železničných tratí. Získavate body za vybudovanie tratí medzi jednotlivými mestami. Čím dlhšiu trať vybudujete, tým viac bodov získate.

Obsah hry:

1 herný plán s mapou Európy
240 farebných vagónov
158 hracích kariet
5 hracích žetónov
15 budov staníc
1 české a slovenské pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Alan R. Moon
Rok vydania:
2019
Hodnotenie hry
Andrea
30.12.2019
Výborná hra!Odporúčam pre celú rodinu, ale nezaručujem úplný bezhádkový priebeh! Výhoda tejto verzie - Europa - je možnosť používať stanice, a tak ani obsadenie vyhliadnutej trate súperom nie je problém. U nás to patrí medzi najhranejšie hry.
Zuzka
30.12.2020
Super hra. Naozaj odporúčam! Prvý krát sme ju ani nezačali hrať, pretože kym sme prečítali a pochopili všetky pravidlá nás to prestalo baviť. Ale potom sme nevedeli prestať hrať.
Barbora
2.1.2021
Skvelá hra, je milé hrať s európskymi trasami aj keď klasické americké trasy sú podľa môjho názoru o niečo lepšie strategicky navrhnuté
Sára
28.12.2021
Veľmi dobrá hra. Naozaj odporúčam, je dobre premyslená až na dlhé trasy, ktorých je okolo 5 a po viacerých hrách už ich budete poznať naspamäť, no to na kvalite tejto hry neuberá.
4 Hodnotenia
Herné rozšírenia
Jízdenky, prosím! Asie
skladom, odosielame čo najskôr
29,99 €
Jízdenky, prosím! Play Pink (PL)
skladom, odosielame čo najskôr
6,99 €
Jízdenky, prosím! Japonsko a Itálie
skladom, odosielame čo najskôr
32,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje