Jízdenky, prosím! Evropa (Ticket to Ride)
Stará klasika v novom šate! Populárna vláčiková hra prichádza po rokoch s novým názvom,v samotnej hre sa zmeny neudiali. Hra nadväzuje na veľmi úspešnú hru Ticket to Ride. Tentokrát spájate železnicou mestá v Európe. Od pôvodného Ticket to Ride sa Európa líši nielen herným plánom, ale aj niekoľkými úpravami pravidiel (stanice, tunely), takže nudiť sa určite nebudete. V hre sa snažíte vybudovať čo najrozsiahlejšiu železničnú sieť medzi mestami, ktoré ste si na začiatku alebo počas hry vylosovali z kariet železničných tratí. Získavate body za vybudovanie tratí medzi jednotlivými mestami. Čím dlhšiu trať vybudujete, tým viac bodov získate.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
39,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Stará klasika v novom šate! Populárna vláčiková hra prichádza po rokoch s novým názvom,v samotnej hre sa zmeny neudiali. Hra nadväzuje na veľmi úspešnú hru Ticket to Ride. Tentokrát spájate železnicou mestá v Európe. Od pôvodného Ticket to Ride sa Európa líši nielen herným plánom, ale aj niekoľkými úpravami pravidiel (stanice, tunely), takže nudiť sa určite nebudete.

V hre sa snažíte vybudovať čo najrozsiahlejšiu železničnú sieť medzi mestami, ktoré ste si na začiatku alebo počas hry vylosovali z kariet železničných tratí. Získavate body za vybudovanie tratí medzi jednotlivými mestami. Čím dlhšiu trať vybudujete, tým viac bodov získate.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Alan R. Moon
Rok vydania:
2019
Hodnotenie hry
Barbora
2.1.2021
Skvelá hra, je milé hrať s európskymi trasami aj keď klasické americké trasy sú podľa môjho názoru o niečo lepšie strategicky navrhnuté
Zuzka
30.12.2020
Super hra. Naozaj odporúčam! Prvý krát sme ju ani nezačali hrať, pretože kym sme prečítali a pochopili všetky pravidlá nás to prestalo baviť. Ale potom sme nevedeli prestať hrať.
Andrea
30.12.2019
Výborná hra!Odporúčam pre celú rodinu, ale nezaručujem úplný bezhádkový priebeh! Výhoda tejto verzie - Europa - je možnosť používať stanice, a tak ani obsadenie vyhliadnutej trate súperom nie je problém. U nás to patrí medzi najhranejšie hry.
3 Hodnotenia
Herné rozšírenia
Jízdenky, prosím! Asie
Skladom, odosielame ihneď
34,99 €
Jízdenky, prosím! Play Pink (PL)
Skladom, odosielame ihneď
6,99 €
Jízdenky, prosím! Japonsko a Itálie
Skladom, odosielame ihneď
40,99 €
Podobné hry
Skladom, odosielame ihneď
34,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Momentálne nedostupné
28,99 €
Momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje