Jízdenky, prosím! Legacy: Legendy západu
Je koniec 19. storočia a Amerika zažíva obrovský rozvoj. Nové železničné spoločnosti súťažia, aby pokryli veľký dopyt rastúcej populácie. Obchodníkov, úradníkov, jedlo a iný rôznorodý tovar je potrebné prepraviť z jedného miesta na iné. Vznikajú spletité železničné trate.  Vašej železničnej spoločnosti sa otvárajú nové možnosti a novotou sa ligotajúce lokomotívy sú pripravené zapojiť sa do tohto pozoruhodného odvetvia.   Jízdenky, prosím! Legacy: Legendy západu prináša jedinečný herný zážitok a možnosť vniesť príbeh do jednej z najobľúbenejších hier. Autormi tejto hry sú traja úspešní autori - Alan R. Moon (pôvodný autor hry Jízdenky, prosím!),  Matt Leacock (autor hier ako Pandemic, Pandemic Legacy, Zakázaný ostrov a mnohých ďalších) a Rob Daviau (autor legacy systému v hrách, podieľal sa na viac ako 100 hrách). Spoločne vytvorili hru, v ktorej podniknete úžasnú cestu, v ktorej v priebehu kampane, pozostávajúcej z dvanástich hier budete viesť severoamerickú železničnú spoločnosť ku sláve a bohatstvu. Oproti pôvodnej hre Jízdenky, prosím! prináša táto hra až 95% nových herných mechaník. V priebehu kampane budete objavovať nové prvky hry s množstvom prekvapení a nového obsahu, čím sa bude hra neustále meniť. Po dohraní kampane (na rozdiel od mnohých iných legacy hier) je naviac táto hra neobmedzene znovuhrateľná a každá herná partia si vytvorí svoju unikátnu hru, podľa toho, ako sa ich hra vyvíjala v priebehu kampane.    
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
20-90 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
99,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Je koniec 19. storočia a Amerika zažíva obrovský rozvoj. Nové železničné spoločnosti súťažia, aby pokryli veľký dopyt rastúcej populácie. Obchodníkov, úradníkov, jedlo a iný rôznorodý tovar je potrebné prepraviť z jedného miesta na iné. Vznikajú spletité železničné trate. 

Vašej železničnej spoločnosti sa otvárajú nové možnosti a novotou sa ligotajúce lokomotívy sú pripravené zapojiť sa do tohto pozoruhodného odvetvia.  

Jízdenky, prosím! Legacy: Legendy západu prináša jedinečný herný zážitok a možnosť vniesť príbeh do jednej z najobľúbenejších hier. Autormi tejto hry sú traja úspešní autori - Alan R. Moon (pôvodný autor hry Jízdenky, prosím!),  Matt Leacock (autor hier ako Pandemic, Pandemic Legacy, Zakázaný ostrov a mnohých ďalších) a Rob Daviau (autor legacy systému v hrách, podieľal sa na viac ako 100 hrách). Spoločne vytvorili hru, v ktorej podniknete úžasnú cestu, v ktorej v priebehu kampane, pozostávajúcej z dvanástich hier budete viesť severoamerickú železničnú spoločnosť ku sláve a bohatstvu.

Oproti pôvodnej hre Jízdenky, prosím! prináša táto hra až 95% nových herných mechaník. V priebehu kampane budete objavovať nové prvky hry s množstvom prekvapení a nového obsahu, čím sa bude hra neustále meniť. Po dohraní kampane (na rozdiel od mnohých iných legacy hier) je naviac táto hra neobmedzene znovuhrateľná a každá herná partia si vytvorí svoju unikátnu hru, podľa toho, ako sa ich hra vyvíjala v priebehu kampane.

 

 

Obsah hry:
 • 13 častí herného plánu
 • 280 plastových vláčikov
 • 1 kampaňový box
 • 84 kariet vlakov
 • 33 kariet cestovných lístkov
 • 7 kariet udalostí
 • 6 kariet novín
 • 77 pohľadníc
 • 1 balík príbehových kariet
 • 5 krabičiek spoločností
 • 8 krabičiek na postupné objavovanie
 • 1 sprievodcovská krabička
 • 1 pravidlá

... a mnoho ďaľšieho na objavenie!

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
20-90 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rob Daviau, Matt Leacock and Alan R. Moon
Rok vydania:
2023
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje