Zakázaný ostrov
Hra v ktorej hráči hrajú spolu - pod nohami sa vám postupne potápa ostrov, ale nemienite odísť, kým nenájdete vzácne artefakty. Podarí sa každému využiť silné stránky tak, aby ste prežili?! Výborná nenáročná hra pre rodiny. Čaká vás dobrodružstvo....Ak máte odvahu! Na tejto hre si zamilujete mnoho vecí: od bohatých ilustrácii, nádychu spolupráce, inovatívnemu súboru pravidiel, až po nekonečné možnosti generované dlaždičkami a kartami. Nebuďte prekvapení, ak sa vám zdvihne pulz hneď po začatí hry - táto hra vytvára okamžite elektrizujúcu atmosféru, napätie a vzrušenie! Zoberte odvahu a preskúmajte Zakázaný ostrov! Pripojte sa k tímu neohrozených dobrodruhov podnikajúcich nebezpečné misie na dobytie štyroch posvätných pokladov z trosiek tohto nebezpečného raja. Váš tím bude musieť spolupracovať a podniknúť niektoré riskantné ťahy, keďže ostrov klesá ku dnu krok za krokom! Pretekajte sa pri zbere pokladov a predveďte triumfálny únik pred pádom do vodnej priepasti!  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
21,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hra v ktorej hráči hrajú spolu - pod nohami sa vám postupne potápa ostrov, ale nemienite odísť, kým nenájdete vzácne artefakty. Podarí sa každému využiť silné stránky tak, aby ste prežili?! Výborná nenáročná hra pre rodiny.

Čaká vás dobrodružstvo....Ak máte odvahu!

Na tejto hre si zamilujete mnoho vecí: od bohatých ilustrácii, nádychu spolupráce, inovatívnemu súboru pravidiel, až po nekonečné možnosti generované dlaždičkami a kartami. Nebuďte prekvapení, ak sa vám zdvihne pulz hneď po začatí hry - táto hra vytvára okamžite elektrizujúcu atmosféru, napätie a vzrušenie!

Zoberte odvahu a preskúmajte Zakázaný ostrov! Pripojte sa k tímu neohrozených dobrodruhov podnikajúcich nebezpečné misie na dobytie štyroch posvätných pokladov z trosiek tohto nebezpečného raja. Váš tím bude musieť spolupracovať a podniknúť niektoré riskantné ťahy, keďže ostrov klesá ku dnu krok za krokom! Pretekajte sa pri zbere pokladov a predveďte triumfálny únik pred pádom do vodnej priepasti!

 

Obsah hry:

- 58 hracích kariet
- 24 dlaždičiek ostrovov
- 6 panáčikov
- 4 figúrky pokladov
- 1 vodný meter
- 1 označovač úrovne vodnej hladiny
- pravidlá.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Matt Leacock
Rok vydania:
2017
Hodnotenie hry
Jakub Celušák
19.12.2011
Témou ma táto hra neoslovila, ide o kooperáciu, ktorú by som prirovnal k hre Pandemic. Hráči majú úlohu presúvať sa po rozpadajúcom sa ostrove a čo najrýchlejšie nájsť isté artefakty. Každá postava ma jednu unikátnu vlastnosť a pokiaľ medzi hráčmi neexistuje dostatočná komunikácia a kooperácia, nevyhrajú túto hru. Všetko v peknom kovovom balení, odporúčam však skôr mladším ročníkom.
Maťo a Peter
17.12.2019
Prvá kooperatívna hra ktorú sme spoznali, je zaujímavá vďaka svojmu dianiu a možnosti spolupráce
2 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje