Sub Terra II: Typhaon Wakes exp.
Sub Terra II: Typhaon Wakes je rozšírením dobrodružnej, kooperatívnej hry Sub Terra II: Inferno's Edge. Balenie obohacuje základnú hru o trojicu nových typov strážcov, ochraňujúcich nebezpečné podzemie! Nová kohorta ochrancov znamená nové nebezpečenstvo! Nestáli strážcovia, ktorí môžu vybuchnúť, čím spôsobia obrovské škody. Strážcovia lukostrelci, ktorí môžu útočiť z diaľky, a Večný strážca, ktorý hráčov neúnavne prenasleduje počas ich pobytu v chráme. Rozšírenie navyše ponúka niekoľkých nových typov dlaždíc, ako aj prístup k hernému módu jeden proti mnohým. Jeden hráč v ňom prevezme úlohu ducha hory, Typhaona. Typhaon ovláda nebezpečenstvá na konci ťahov protihráčov, čo mu umožňuje kontrolovať samotnú horu a jej nástrahy.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45-75 min.
Počet hráčov:
1-7 hráčov
Jazyk hry:
39,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Sub Terra II: Typhaon Wakes je rozšírením dobrodružnej, kooperatívnej hry Sub Terra II: Inferno's Edge. Balenie obohacuje základnú hru o trojicu nových typov strážcov, ochraňujúcich nebezpečné podzemie!

Nová kohorta ochrancov znamená nové nebezpečenstvo! Nestáli strážcovia, ktorí môžu vybuchnúť, čím spôsobia obrovské škody. Strážcovia lukostrelci, ktorí môžu útočiť z diaľky, a Večný strážca, ktorý hráčov neúnavne prenasleduje počas ich pobytu v chráme.

Rozšírenie navyše ponúka niekoľkých nových typov dlaždíc, ako aj prístup k hernému módu jeden proti mnohým. Jeden hráč v ňom prevezme úlohu ducha hory, Typhaona.

Typhaon ovláda nebezpečenstvá na konci ťahov protihráčov, čo mu umožňuje kontrolovať samotnú horu a jej nástrahy.

Parametre:
Počet hráčov:
1-7 hráčov
Dĺžka hry:
45-75 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje