Sub Terra II: Inferno's Edge (Core game)
Sub Terra II: Inferno's Edge je kooperatívna, dobrodružná hra pre 1-6 hráčov. Vydávate sa na tajuplnú výpravu do útrob sopky, skrývajúcej starobylý chrám. Vašou úlohou bude ukradnúť legendárny artefakt. Prostredie vám však bude výpravu komplikovať a okrem nástrah vulkánu na vás v zákutiach podzemia číhajú smrtiace pasce a ochrancovia artefaktu. Musíte nájsť cestu nie len do vnútornej svätyne a odomknúť jej tajomstvá. Útek naspäť na povrch môže byť totiž ešte nebezpečnejší, než cesta k pokladu. Stane sa sopka vašou hrobkou, alebo cestou k bohatstvu? V hre Sub Terra II: Inferno's Edge budete musieť spolupracovať. Postupne odhaľujete dlaždice tvoriace hraciu plochu a teda samotný chrám. Na ceste k jeho ohnivému jadru musíte prekonávať mnohé prekážky a zdá sa, že vašimi nepriateľmi nebudú len ''strážcovia'', ale aj samotné podzemie žeravého kolosu. Po tom, čo hráč vykoná svoje akcie, hra aktivuje náhodné nebezpečenstvo, plánujte preto dobre! Musíte nájsť a získať 3 „kľúče“, záhadné predmety odomykajúce samotnú komnatu s artefaktom. Času je však čoraz menej a sopka je každým ťahom bližšie k erupcii.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45-75 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
46,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Sub Terra II: Inferno's Edge je kooperatívna, dobrodružná hra pre 1-6 hráčov. Vydávate sa na tajuplnú výpravu do útrob sopky, skrývajúcej starobylý chrám. Vašou úlohou bude ukradnúť legendárny artefakt. Prostredie vám však bude výpravu komplikovať a okrem nástrah vulkánu na vás v zákutiach podzemia číhajú smrtiace pasce a ochrancovia artefaktu. Musíte nájsť cestu nie len do vnútornej svätyne a odomknúť jej tajomstvá. Útek naspäť na povrch môže byť totiž ešte nebezpečnejší, než cesta k pokladu. Stane sa sopka vašou hrobkou, alebo cestou k bohatstvu?

V hre Sub Terra II: Inferno's Edge budete musieť spolupracovať. Postupne odhaľujete dlaždice tvoriace hraciu plochu a teda samotný chrám. Na ceste k jeho ohnivému jadru musíte prekonávať mnohé prekážky a zdá sa, že vašimi nepriateľmi nebudú len ''strážcovia'', ale aj samotné podzemie žeravého kolosu. Po tom, čo hráč vykoná svoje akcie, hra aktivuje náhodné nebezpečenstvo, plánujte preto dobre!

Musíte nájsť a získať 3 „kľúče“, záhadné predmety odomykajúce samotnú komnatu s artefaktom. Času je však čoraz menej a sopka je každým ťahom bližšie k erupcii.

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
45-75 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Tim Pinder
Rok vydania:
2022
Herné rozšírenia
Sub Terra II: Arima's Light exp.
objednáme pre vás
39,99 €
Sub Terra II: Typhaon Wakes exp.
objednáme pre vás
39,99 €
Sub Terra II: Ugrade pack
skladom, odosielame čo najskôr
39,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje