Fuji
V hre Fuji sa ocitnete v úlohe dobrodruhov, ktorí smerujú do Japonska k najznámejšej sopke - hore Fuji. Avšak tesne pred vašim príchodom sa začne zem otriasať a sopka vybuchne. Teraz vám ide o život. Musíte uniknúť pred spaľujúcou lávou a uchýliť sa do najbližšej bezpečnej dediny.   Každý hráč má svoju zástenu, za ktorou si tajne hodí v každom ťahu svojimi kockami. Kocky používajú hráči na vyhodnotenie kariet terénu, ktoré vám zabezpečujú cestu do dediny. Ale kto z vás sa najviac priblíži požiadavkám na kartách? Nie je to vôbec jednoduché, keďže vaša komunikácia je veľmi biedna... Hra končí v okamihu, keď sa všetci hráči dostanú do bezpečia. Akonáhle zomrie jeden člen družiny, či už z vyčerpania alebo ho zaleje láva, hru prehrávate.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
24,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Fuji sa ocitnete v úlohe dobrodruhov, ktorí smerujú do Japonska k najznámejšej sopke - hore Fuji. Avšak tesne pred vašim príchodom sa začne zem otriasať a sopka vybuchne. Teraz vám ide o život. Musíte uniknúť pred spaľujúcou lávou a uchýliť sa do najbližšej bezpečnej dediny.  

Každý hráč má svoju zástenu, za ktorou si tajne hodí v každom ťahu svojimi kockami. Kocky používajú hráči na vyhodnotenie kariet terénu, ktoré vám zabezpečujú cestu do dediny. Ale kto z vás sa najviac priblíži požiadavkám na kartách? Nie je to vôbec jednoduché, keďže vaša komunikácia je veľmi biedna...

Hra končí v okamihu, keď sa všetci hráči dostanú do bezpečia. Akonáhle zomrie jeden člen družiny, či už z vyčerpania alebo ho zaleje láva, hru prehrávate.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Wolfgang Warsch
Rok vydania:
2018
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje