Mezi řádky
Mezi řádky je krásna kooperatívna hra, v ktorej sa môže až šestica objaviteľov vybrať na výpravu vždy iným labyrintom slov, vedúcim k Stratenému mestu ukrytému v knižných príbehoch! Na začiatku samotného hrania siahnete do vašej domácej knižnice a vyberiete z nej jedno z diel (ideálne príbeh dlhší než 60 strán). Do tejto knihy vložíte záložku označujúcu miesto vášho tábora. Záložku Strateného mesta vložíte o 50 strán ďalej a v priebehu hry sa budete snažiť postúpiť na vašej literárnej ceste až sem. V tom vám pomôže Sprievodca, ktorého úlohu na seba vezme jeden z hráčov. Sprievodca využije špeciálne karty, ktoré určia váš možný postup, prečíta prvých šesť riadkov jednej strany vami zvolenej knižky a tajne vyberie jednu zo štyroch obrázkových indícií (záložiek), vzťahujúcu sa k textu. Ostatní hráči musia uhádnuť, ktorú z nich vybral sprievodca. Ak ste zvolili správne, uspeli ste a postupujete na ďalšie stránky knihy, teda bližšie k Stratenému mestu. Ak sa vám to však nepodarilo, vrátite sa do tábora, stratíte niekoľko dielikov písmen abecedy a ak prídete o všetky, prehrávate. Okrem toho sa môžete pri každom z predčítaných textov pokúsiť splniť špeciálnu individuálnu úlohu (zazneli v texte aspoň 3 slová, súvisiace s prírodou? Nachádzalo sa v úryvku 5 písmen X?). Víťazstvo vám zabezpečí úspešná výprava do Strateného mesta, jeho prieskum a odhalenie Skrytého významu knihy.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
31,69 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Mezi řádky je krásna kooperatívna hra, v ktorej sa môže až šestica objaviteľov vybrať na výpravu vždy iným labyrintom slov, vedúcim k Stratenému mestu ukrytému v knižných príbehoch!

Na začiatku samotného hrania siahnete do vašej domácej knižnice a vyberiete z nej jedno z diel (ideálne príbeh dlhší než 60 strán). Do tejto knihy vložíte záložku označujúcu miesto vášho tábora. Záložku Strateného mesta vložíte o 50 strán ďalej a v priebehu hry sa budete snažiť postúpiť na vašej literárnej ceste až sem. V tom vám pomôže Sprievodca, ktorého úlohu na seba vezme jeden z hráčov.

Sprievodca využije špeciálne karty, ktoré určia váš možný postup, prečíta prvých šesť riadkov jednej strany vami zvolenej knižky a tajne vyberie jednu zo štyroch obrázkových indícií (záložiek), vzťahujúcu sa k textu. Ostatní hráči musia uhádnuť, ktorú z nich vybral sprievodca. Ak ste zvolili správne, uspeli ste a postupujete na ďalšie stránky knihy, teda bližšie k Stratenému mestu. Ak sa vám to však nepodarilo, vrátite sa do tábora, stratíte niekoľko dielikov písmen abecedy a ak prídete o všetky, prehrávate. Okrem toho sa môžete pri každom z predčítaných textov pokúsiť splniť špeciálnu individuálnu úlohu (zazneli v texte aspoň 3 slová, súvisiace s prírodou? Nachádzalo sa v úryvku 5 písmen X?).

Víťazstvo vám zabezpečí úspešná výprava do Strateného mesta, jeho prieskum a odhalenie Skrytého významu knihy.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Germain Winzenschtark
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje