Comanauts: An Adventure Book Game
Comanauts je kooperatívna dobrodružná hra pre 2-4 hráčov, v ktorej sa budete pohybovať v mysli Dr. Martina Strobala, ktorý leží v kóme. Je to jeden z najväčších mozgov súčasnosti a má v hlave poznatky, ktoré môžu zmeniť svet. Nateraz sú však stratené. A tak sa musíte vydať do jeho mysli, kde nič nie je také ako sa zdá. Musíte sa ponáhľať a hľadať stopy, ktoré povedú ku jeho prebudeniu. Objevte identity vnútorných démonov, ktorí trýznia doktora, sledujú ho do každého zákutia jeho mysle, v ktorých potom číhajú a nedovolia mu prebudiť sa.  Hra využíva rovnaký mechanizmus s knihou príbehov,aký môžete poznať z hry Stuffed Fables (Plyšová Hlídka). Je to druhá hra so systémom Jerry Hawthorne's Adventure Book.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
59,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Comanauts je kooperatívna dobrodružná hra pre 2-4 hráčov, v ktorej sa budete pohybovať v mysli Dr. Martina Strobala, ktorý leží v kóme. Je to jeden z najväčších mozgov súčasnosti a má v hlave poznatky, ktoré môžu zmeniť svet. Nateraz sú však stratené. A tak sa musíte vydať do jeho mysli, kde nič nie je také ako sa zdá. Musíte sa ponáhľať a hľadať stopy, ktoré povedú ku jeho prebudeniu. Objevte identity vnútorných démonov, ktorí trýznia doktora, sledujú ho do každého zákutia jeho mysle, v ktorých potom číhajú a nedovolia mu prebudiť sa. 

Hra využíva rovnaký mechanizmus s knihou príbehov,aký môžete poznať z hry Stuffed Fables (Plyšová Hlídka). Je to druhá hra so systémom Jerry Hawthorne's Adventure Book.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jerry Hawthorne
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje