Aftermath: An Adventure Book Game
Ľudstvo zahynulo pri obrovskej pohrome a na Zemi ostali len malí tvorovia, kedysi žijúci v tieni ľudskej civilizácie. Ak chcú prežiť, musia z rozpadnutých trosiek vybudovať nový svet. Aftermath: An Adventure Book Game je hra odohrávajúca sa na stránkach veľkej knihy plnej dobrodružstiev, vhodná pre 1‑4 hráčov skúsenejších hráčov, obľubujúcich dobrý príbeh! Hráči sa vžijú do úlohy malých statočných hlodavcov, ktorí sa snažia spoločne prežiť vo svojej kolónii tak, že získavajú jedlo a vodu, nájdu nové využitie pre starý odpad a eliminujú dravcov, ktorí sa tiež snažia vybudovať vlastnú spoločnosť v postapokalyptickom svete. Vďaka dynamickému systému kariet zažijete množstvo vzrušujúcich akcií. Dokončite misie, získajte vylepšenia pre vašu kolóniu a odomknite si nové schopnosti. Preskúmajte ruiny predmestia očami malých hlodavcov. Hra obsahuje viac ako 20 hlavných a vedľajších misií, ktoré chcete postupne splniť, aby ste prešli celú hru.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
89,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ľudstvo zahynulo pri obrovskej pohrome a na Zemi ostali len malí tvorovia, kedysi žijúci v tieni ľudskej civilizácie. Ak chcú prežiť, musia z rozpadnutých trosiek vybudovať nový svet. Aftermath: An Adventure Book Game je hra odohrávajúca sa na stránkach veľkej knihy plnej dobrodružstiev, vhodná pre 1‑4 hráčov skúsenejších hráčov, obľubujúcich dobrý príbeh!

Hráči sa vžijú do úlohy malých statočných hlodavcov, ktorí sa snažia spoločne prežiť vo svojej kolónii tak, že získavajú jedlo a vodu, nájdu nové využitie pre starý odpad a eliminujú dravcov, ktorí sa tiež snažia vybudovať vlastnú spoločnosť v postapokalyptickom svete. Vďaka dynamickému systému kariet zažijete množstvo vzrušujúcich akcií. Dokončite misie, získajte vylepšenia pre vašu kolóniu a odomknite si nové schopnosti. Preskúmajte ruiny predmestia očami malých hlodavcov.

Hra obsahuje viac ako 20 hlavných a vedľajších misií, ktoré chcete postupne splniť, aby ste prešli celú hru.

Obsah hry:

1 pravidlá
1 kniha dobrodružstiev
23 plastových figúrok
2 hracie kocky
1 postranný panel
1 panel kampane
1 cestovná mapa mesta
162 bežných kariet
88 mini kariet
88 žetónov a značiek
7 stojánčekov
7 krabičiek

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jerry Hawthorne
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje