Na vlnách neznáma
Zažite pirátske dobrodružstvá vo svete plnom mágie! Ahoj, námorníci! V rukách držíte novú dobrodružnú hru od tvorcov hry Zima mŕtvych, ktorá prebudí morského vlka v každom z nás. V hre Na vlnách neznáma sa hráči ponoria do života pirátov na palube tej najskvelejšej lodi aká sa kedy plavila po všetkých siedmich moriach. Dobre, možno to nie je najskvelejšia loď, vlastne sa tomu ani nepribližuje, ale rozhodne to nie je tá najhoršia loď. Zahrajte si napínavé scenáre pomocou aplikácie a prežite jedinečné príbehy, v ktorých sa spolu s priateľmi budete rozhodovať, či zachránite svet, alebo ho naopak pripravíte o všetky peniaze! Každá partia hry Na vlnách neznáma predstavuje fantastické dobrodružstvá plné objavovania podivuhodných zákutí celého sveta. V hre budete drancovať a plieniť, hromadiť korisť, zakopávať truhlice s pokladom na tajných miestach a zúčastníte sa nejednej lotroviny, ktorú by vaša mama sotva schválila.Hra je kooperatívna a obsahuje 5 veľkolepých znovu hrateľných príbehov v krásnej knihe príbehov. Príbehy sa odvíjajú rôznymi smermi v závislosti od rozhodnutí hráčov.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
120-240 min.
Počet hráčov:
3-7 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
59,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Zažite pirátske dobrodružstvá vo svete plnom mágie!

Ahoj, námorníci! V rukách držíte novú dobrodružnú hru od tvorcov hry Zima mŕtvych, ktorá prebudí morského vlka v každom z nás. V hre Na vlnách neznáma sa hráči ponoria do života pirátov na palube tej najskvelejšej lodi aká sa kedy plavila po všetkých siedmich moriach. Dobre, možno to nie je najskvelejšia loď, vlastne sa tomu ani nepribližuje, ale rozhodne to nie je tá najhoršia loď. Zahrajte si napínavé scenáre pomocou aplikácie a prežite jedinečné príbehy, v ktorých sa spolu s priateľmi budete rozhodovať, či zachránite svet, alebo ho naopak pripravíte o všetky peniaze!

Každá partia hry Na vlnách neznáma predstavuje fantastické dobrodružstvá plné objavovania podivuhodných zákutí celého sveta. V hre budete drancovať a plieniť, hromadiť korisť, zakopávať truhlice s pokladom na tajných miestach a zúčastníte sa nejednej lotroviny, ktorú by vaša mama sotva schválila.
Hra je kooperatívna a obsahuje 5 veľkolepých znovu hrateľných príbehov v krásnej knihe príbehov. Príbehy sa odvíjajú rôznymi smermi v závislosti od rozhodnutí hráčov.

 

Parametre:
Počet hráčov:
3-7 hráčov
Dĺžka hry:
120-240 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega
Rok vydania:
2021
Podobné hry
momentálne nedostupné
76,99 €
momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje