Sleeping Gods: Dungeons
Sleeping Gods: Dungeons je rozšírením príbehovej kooperatívnej kampaňovej hry Sleeping Gods. Balenie hru dopĺňa o šesticu tajomných dungeonov. Každý z nich obsahuje mapu a ponúka dramatické rozšírenie obrovského herného sveta. K dungeonom nájdete prístup na konkrétnych miestach v atlase k základnej hre. Po dosiahnutí miesta, obsahujúceho podzemie, volíte čítanie zo štandardnej príbehovej knihy alebo namiesto toho preskúmate prislúchajúce podzemie. Skúmanie dungeonov trvá dlhšie ako štandardná hra, ich hrateľnosť je teda mierne odlišná. V podzemí sa hráči striedajú v dvoch akciách, medzi ktoré patrí presťahovanie sa do nových miestností, skúmanie okolia a ďalšie. Každá mapa je vytlačená na kvalitnom kartóne a obsahuje nebezpečné pasce, kruté príšery a poklady. Samostatná brožúra príslušného podzemia obsahuje všetky popisy, stretnutia a hádanky, ktoré zažijete pri jeho objavovaní. Na odohratie rozšírenia potrebujete základnú hru Sleeping Gods!
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
60-840 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
15,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Sleeping Gods: Dungeons je rozšírením príbehovej kooperatívnej kampaňovej hry Sleeping Gods.

Balenie hru dopĺňa o šesticu tajomných dungeonov. Každý z nich obsahuje mapu a ponúka dramatické rozšírenie obrovského herného sveta.

K dungeonom nájdete prístup na konkrétnych miestach v atlase k základnej hre. Po dosiahnutí miesta, obsahujúceho podzemie, volíte čítanie zo štandardnej príbehovej knihy alebo namiesto toho preskúmate prislúchajúce podzemie. Skúmanie dungeonov trvá dlhšie ako štandardná hra, ich hrateľnosť je teda mierne odlišná. V podzemí sa hráči striedajú v dvoch akciách, medzi ktoré patrí presťahovanie sa do nových miestností, skúmanie okolia a ďalšie.

Každá mapa je vytlačená na kvalitnom kartóne a obsahuje nebezpečné pasce, kruté príšery a poklady. Samostatná brožúra príslušného podzemia obsahuje všetky popisy, stretnutia a hádanky, ktoré zažijete pri jeho objavovaní.

Na odohratie rozšírenia potrebujete základnú hru Sleeping Gods!

Obsah hry:

6 nových podzemných máp
6 nových totemov
karty dobrodružstiev (nové)
kniha s príbehom (nová)

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-840 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ryan Laukat
Rok vydania:
2021
Podobné hry
momentálne nedostupné
76,99 €
momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje